CNC operater (m/ž)

Mjesto rada:
Austrija
Rok prijave:
17.03.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Dužnosti:
- priprema CNC strojeva za mehaničku obradu,
- priprema setova alata prema programu obrade,
- ispravak ili izrada CNC programa za obradu (Fanuc, Siemens, Heidenhain),
- suradnja s tehnolozima u pripremi tehnoloških postupaka,
- ostali poslovi prema uputama nadređenog i u skladu s vlastitom profesionalnošću.
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- Iznadprosječna primanja
- zaposlenje na određeno vrijeme s mogućnošću stalnog zaposlenja,
- zapošljavanje u perspektivnom i stabilnom ekonomskom segmentu,
- rad u timu vrhunskih stručnjaka.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Austrija

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
- završen najmanje IV. stupanj obrazovanja, smjer metalurgija ili strojarstvo,
- najmanje 2 godine iskustva na istom ili sličnom radnom mjestu,
- poznavanje standarda i procesa u metaloprerađivačkoj industriji,
- spremnost za rad u inozemstvu (Austrija),
- dobro poznavanje njemačkog jezika (barem razina neovisne komunikacije B1) je uvjet.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
njemački
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine