CNC glodač (m/ž)

Mjesto rada:
okolica Stuttgarta, Njemačka
Rok prijave:
26.04.2024.
Plaća:
od 2 500 € do 2 700 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Dužnosti:
Rad na CNC stroju za glodanje, bez programiranja. Postavljanje stroja, stavljanje škripca, uvlačenje, podešavanje, male korekcije.

Pojedinačni dijelovi/male serije 10/50, Heidenhain, 5-osni stroj DMG Moori, najveći komadi od 20 cm.
Posebne pogodnosti:
Uvjeti rada:
- neto plaća od 2500 eura za osnovni fond sati
- osiguran i besplatan smještaj u jednokrevetnoj sobi ili garsonijeri
- njemačka prijava
- njemačko zdravstveno i mirovinsko osiguranje
- dječji doplatak
- mogućnost predujma nakon 2 radna tjedna, iznos na upit
- mogućnost napredovanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Zahtjevi:
- dobro poznavanje njemačkog jezika
- vozačka dozvola B ktg
- iskustvo u istim poslovima
- čitanje nacrta