Čitač - kontrolor m/ž  HZZ OGLAS

25.06.2023.

Mjesto rada:
ZADAR, ZADARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
pisana zamolba: Vodovod d.o.o., Zadar, Špire Brusine 17
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Ugovor na neodređeno vrijeme sa probnim rokom 6 (šest) mjeseci
Prijava treba sadržavati:
Životopis,
Ostala relevantna dokumentacija prilaže se prilikom zasnivanja radnog odnosa (diploma, e - radna knjižica, rodni list, osobna iskaznica...)
Opis radnog mjesta: Očitavanje vodomjera po dodijeljenim područjima,
Dostavljanje dlanovnika voditelju radi prijenosa očitanih podataka
Evidentiranje zapaženih problema na terenu te dostava nadležnoj Službi/Odjelu
Otklanjanje sitnih kvarova na terenu
Dijeljenje računa korisnicima vodne usluge
Izvršenje naloga vezano za ažuriranje podataka korisnika vodne usluge
Prijava izmjena uočenih na terenu vezano za lokaciju šahta, izmjenu korisnika vodne usluge i slično
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
132742747
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje