Čistač/ica

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
06.08.2020.
Plaća:
od 531 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za potrebe našeg klijenta iz Zagreba – tvrtka koja pruža usluge čišćenja – tražimo osobu za rad na poziciji: Čistač (m/ž)

Opis posla:
- čišćenje poslovnih prostora
- čišćenje stubišta stambenih zgrada
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- radno vrijeme od ponedjeljka do petka od 07.00-15.00 sati
- vikendi slobodni
- plaća: 4000kn netto
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- marljivost, pedantnost, urednost
- posjedovanje vozačke dozvole – aktivan vozač/ica
- radno iskustvo

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, prijave pohranjujemo u TEMPUS OCTO bazu kandidata.
U skladu s Općom uredbom o zaštiti osobnih podataka, s dostavom Vaših podataka, slažete se a automatskom obradom istih. Zahvaljujemo na razumijevanju.

TEMPUS OCTO d.o.o. je tvrtka koja se bavi poslovima ustupanjem radnika korisnicima za privremeno obavljanje poslova, upisana u Knjigu evidencija agencija za privremeno zapošljavanje koja se vodi u Ministarstvu rada i mirovinskog sustava, pod brojem 180/18, Klasa: 102-02/18-04/02, Urbroj: 524-04-01-01/3-18-2.
Vozačka dozvola:
B