Business Development Manager (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
21.02.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
BDV je odvjetničko društvo koje u Republici Hrvatskoj pruža usluge pravnog savjetovanja kompanijama s domaćeg i stranog tržišta u području prava društava, trgovačkog prava, građanskog prava, bankarskog i fnancijskog prava, prava tržišta kapitala, prava tržišnog natjecanja te drugih područja prava. Odvjetnici i odvjetnički vježbenici u BDV-u savjetuju i blisko surađuju s klijentima na dinamičnim i pravno izazovnim transakcijama te im pružaju pravnu podršku u njihovim svakodnevnim poslovnim izazovima. Pri tome odvjetnici i odvjetnički vježbenici imaju stalnu podršku i vodstvo partnera u BDV-u, uz sveobuhvatnu potporu administrativnog osoblja i modernih tehnologija koje koriste u svom radu. Ukoliko imate interesa svoju odvjetničku karijeru graditi surađujući s korporativnim klijentima na našem tržištu, pozivamo vas da se pridružite našem timu.

OPIS POSLA
• Praćenje trendova na tržištu pravnih usluga
• Osmišljavanje strategija za unapređenje komunikacije s poslovnim partnerima i klijentima
• Rad na engleskom jeziku
• Upravljanje i administriranje CRM software-om
• Komunikacija i suradnja s međunarodnim pravnim direktorijima, međunarodnim portalima
• Održavanje odnosa s postojećim poslovnim partnerima i klijentima
• Izvještavanje
Posebne pogodnosti:
ŠTO NUDIMO
• Ugovor na neodređeno vrijeme
• Stalni radni odnos
• Profesionalno usavršavanje
• Rad na puno ili pola radnog vremena ovisno o izboru radnika i potrebama društva
• Fleksibilno radno vrijeme
• Rast plaće sukladno ostvarenim rezultatima
• Rad u mladom i ambicioznom timu
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI
• Minimalno 2 godina iskustva na sličnom radnom mjestu (Business Development/CRM)
• Izvrsno poznavanje rada u CRM software-u
• Znatna prednost je iskustvo rada na tržištu pravnih usluga, a prednost rad na tržištu ostalih profesionalnih usluga
• Izvrsno znanje pisanog i govornog engleskog jezika – znatna prednost je zvanje diplomiranog profesora engleskog jezika
• Dobro poznavanje rada na računalu – MS Office
• Izražene prezentacijske vještine
• Proaktivna osoba, usmjerena na rezultate sklona timskom radu

Molimo uz prijavu priložiti:
• Životopis
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine