Blagajnik (m/ž)

Mjesto rada:
Delnice
Rok prijave:
08.04.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Goranski sportski centar d.o.o., Šetalište Ivana Gorana Kovačića 6, Delnice raspisuje

JAVNI NATJEČAJ

za prijam u radni odnos radnika na određeno vrijeme za radna mjesta

BLAGAJNIK U RSRTC PLATAK – JEDAN IZVRŠITELJ

• blagajničko poslovanje,
• izdavanje računa korisnicima,
• vršenje obračuna stanja blagajne,
• daje nužne potrebne obavijesti neposrednim korisnicima,
• ostali poslovi po nalogu direktora.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• SSS – završena gimnazija ili srednja škola društvenog, ekonomskog ili tehničkog smjera
• Jedna (1) godina radnog iskustva na sličnim poslovima
• Poznavanje i korištenje računalnih programa za uredsko poslovanje

Sukladno članku 13. stavku 2. Zakona o ravnopravnosti spolova (NN 82/08, 69/17), na natječaj mogu se prijaviti osobe oba spola.

U prijavi na natječaj kandidati trebaju priložiti (za oba radna mjesta):

• Zamolbu
• Kratak životopis sa kontakt podacima
• Presliku svjedodžbe o završenoj stručnoj spremi
• Presliku osobne iskaznice
• Presliku radne knjižice ili elektronički ispis staža HZMO-a

Natječaj je otvoren do 8.4.2024. godine.

Prijave sa potrebnom dokumentacijom podnose se na adresu: Goranski sportski centar d.o.o., Ivana Gorana Kovačića 6, Delnice – s naznakom: „Prijava na natječaj za radno blagajnika u RSRTC Platak“, osobno, poštom ili na e – mail: [email protected]

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina