Blagajnik / blagajnica  HZZ OGLAS

ČISTOĆA D.O.O. ZA OBAVLJANJE KOMUNALNIH DJELATNOSTI ODRŽAVANJA ČISTOĆE I ODLAGANJA KOMUNALNOG OTPADA
Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
03.04.2024.

Mjesto rada:
SPLIT, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
pisana zamolba: Put Mostina 49, 21000 Split
Ostale informacije:
Opis poslova:
- vodi elektronsku fiskalnu blagajnu i blagajnički dnevnik,
- unosi blagajničke isplatnice za izdan novac za zaprimljenu povratnu reciklažu u reciklažnim dvorištima kojima upravlja Čistoća d.o.o. Split,
- izdaje novac korisnicima temeljem potvrde o predanoj povratnoj reciklaži u reciklažnim dvorištima kojima upravlja Čistoća d.o.o. Split, te izdaje fiskalizirani račun,
- isplaćuje novac u gotovini temeljem fiskaliziranog računa,
- sastavlja popis novca za sva predizanja gotovine sa računa Čistoće d.o.o. Split i predaje isti administratoru-dostavljaču na realizaciju u Fini ili banci - zaključuje dnevno blagajnički izvještaj, prebrojava gotovinu u blagajni i usklađuje ju sa blagajničkim izvještajem,
- priprema svu potrebnu dokumentaciju i isplaćenim naknadama za povratnu reciklažu temeljem Ugovora sa FZOEU, te istu predaje dalje u proceduru fakturiranja prema FZOEU,
- obavlja sve druge potrebne poslove, te mijenja i obavlja poslove drugih radnih mjesta unutar sektora, a po nalogu neposrednog voditelja,
Za izvršavanje svojih radnih zadataka odgovoran je voditelju sektora.
Potrebne dodatne vještine i zahtjevi radnog mjesta: Komunikativnost, marljivost, sklonost učenju, stjecanju novih radnih vještina i timskom radu, strpljivost i profesionalnost u radu sa strankama.
Potrebna stručna sprema: VŠS - ekonomskog smjera i jedna godina radnog iskustva ili SSS - ekonomskog smjera i dvije godine radnog iskustva
NAPOMENA:
Sa svim kandidatima, koji udovolje uvjetima natječaja, obaviti će se razgovor za posao te će se ovisno o broju prijavljenih kandidata provesti selekcija kao i moguće testiranje.
Vrsta zaposlenja: Na neodređeno vrijeme uz probni rad od 3 mjeseca
OBAVEZNA DOKUMENTACIJA ZA PRIJAVU:
Pisana molba
Životopis
Preslika osobne iskaznice
Preslika svjedodžbe o završenog obrazovanja
ERPS – Elektronički zapis o radno pravnom statusu -potvrda HZMO o radnom stažu (ne stariji od 30 dana)
Izvornik uvjerenja o nekažnjavanju (ne stariji od 6 mjeseci)
Sukladno čl. 103. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19,84/21) pozivaju se osobe iz čl. 102.st.1-3., istog Zakona, da dostave dokaze o prednosti pri zapošljavanju prema popisu koji je dostupan na web-stranici Ministarstva hrvatskih branitelja putem slijedeće poveznice: https://branitelji.gov.hr/zaposlavanje-843/843. Kandidat je u prijavi dužan pozvati se na to pravo te je uz prijavu dužan priložiti propisanu dokumentaciju i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.
Podnošenje pisane prijave za posao vrši se u zatvorenoj omotnici sa svom potrebnom dokumentacijom na protokol Čistoća d.o.o., Put Mostina 49, 21000 Split najkasnije do 03.04.2024. godine do 12:00 sati BEZ OBZIRA NA NAČIN DOSTAVE. Na omotnici obavezno naznačiti:
''PRIJAVA ZA RADNO MJESTO BLAGAJNIK ''
''NE OTVARAJ''
NEPOTPUNE I NEPRAVOVREMENE MOLBE NEĆE SE RAZMATRATI !
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
141797485
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje