Asistent u prodaji/poslovni tajnik (m/ž)  HZZ OGLAS

IKS Fenster d.o.o. za trgovinu, turizam, inženjering i usluge
Mjesto rada:
Sesvete
Rok prijave:
12.04.2024.

Mjesto rada:
SESVETE
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Informatička znanja:
Potrebno napredno poznavanje informatike osnove korištenja računala u Windows okruženju
internet
up
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
mobitel: 091 6009682
pisana zamolba: Jelkovečka 15, 10360 Sesvete
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Želimo zaposliti komunikativnu, odgovornu, motiviranu i pouzdanu osobu, spremnu na nove poslovne izazove i timski rad.
OPIS POSLA: zaprimanje upita/zahtjeva kupaca putem e-maila i telefona te prosljeđivanje upita odgovarajućem odjelu
pružanje općih, osnovnih informacija kupcima telefonom i e-mailom
izrada jednostavnijih ponuda kupcima te naknadno kontaktiranje tih kupaca
naplata potraživanja svim načinima (račun, gotovina, kartica)
davanje prijedloga za unapređenje prodaje (pronalaženje potencijalnih kupaca, evidentiranje novih gradilišta, praćenje konkurencije te zadovoljstva kupaca proizvodom i uslugom)
prezentacija proizvoda kupcima u izložbenom salonu
praćenje i evidentiranje tijeka prodajnog procesa i informacija o kupcu u interni program (bilješke o kupcu, o komunikaciji s kupcem, izradi i predaji ponude, naplati, rokovima i ostalim napomenama)
poslovna korespondencija (pisanje eksternih dopisa, promemorija)
pomoć u izvršenju marketinških kampanja i ostalih aktivnosti marketinške komunikacije u kreativnom, produkcijskom i medijskom kontekstu (planiranje, praćenje, izvještavanje)
pomoć u izradi komunikacijske strategije (komunikacija, mediji, sponzorstva) na temelju detaljne analize marketinških situacija (trendova, ciljnih skupina, konkurencije) i pomoć u pripremi operativnog plana aktivnosti
pomoć u planiranju i pripremi stručnih osposobljavanja zaposlenika; informativnih, marketinških i promotivnih materijala (za sajmove, prezentacije, distributere, kupce, projektante); internih događanja (team building, obljetnica, važnih datuma)
propisivanje i implementacija metodologije, standarda i smjernica u području upravljanja poslovnim procesima u skladu sa standardima (primjerice GDPR)
arhiviranje i čuvanje dokumentacije
ostali poslovi po nalogu nadređenog

UVJETI: prednost imaju kandidati s prethodnim radnim iskustvom na istim ili sličnim poslovima (nije uvjet)
poznavanje: računalnih programa (MS Office, Outlook, internet), osnove menadžmenta, osnove odnosa s javnošću i poslovnog bontona
vrlo dobro razvijene komunikacijske i prezentacijske vještine, organizacijske sposobnosti, vještine rada u timu
sposobnost samostalnog i kreativnog rješavanja problema
NUDIMO: uvođenje u rad te dodatne edukacije i osposobljavanja
priliku za osobni i profesionalni razvoj
ugodnu radnu atmosferu i timski rad
Ako želite dijeliti Vaše znanje i iskustvo ili ste spremni učiti i usavršavati svoja znanja, javite se na natječaj za posao asistenta u prodaji/poslovnog tajnika (m/ž) i postanite dio našeg uspješnog tima.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
141497141
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje