Asistent u nabavi (m/ž)

Mjesto rada:
Kutina
Rok prijave:
25.07.2019.

Javite se! Tražimo djelatnike raznih profila!

Grad: Kutina

Asistent u nabavi (m/ž) - više izvršitelja

Opis posla

  • ažuriranje matičnih podataka, izrada kalkulacija
  • aručivanje robe i korespondencija s dobavljačima
  • praćenje konkurentnost asortimana i cijena robnog programa za koji je zadužen
  • prikuplja i obrađuje ponude
  • vodi računa o redovitosti dogovorenog ugovornog asortimana robe u maloprodajnoj mreži
  • vodi računa o stanju zaliha robnog programa za koji je zadužen
  • odrađuje ostale administrativne poslove u nabavi

Uvjeti koje kandidati trebaju zadovoljavati

  • srednja, viša ili visoka stručna sprema ekonomskog smjera
  • iskustvo minimalno 1 godina rada u nabavi/prodaji
  • vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač
  • napredno poznavanje i uporaba MS Office paketa (Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet)
  • izražene pregovaračke ,organizacijske i analitičke sposobnosti
  • samostalnost i fleksibilnost u radu
  • spremnost na timski rad

Ponuda za kandidate

  • dinamičan posao u profesionalnom i pozitivnom okruženju te suradnja s najvećim dobavljačima u zemlji
  • mogućnost stalnog zaposlenja uz probni rok
  • mogućnost napredovanja i usavršavanja
  • stimulativna primanja u odnosu na ostvarene rezultate
  • tehnička podrška (službeni mobitel, prijenosno računalo)
  • biti dio uspješne domaće trgovačke tvrtke i član profesionalnog tima mladih ljudi s novim idejama
  • mjesto rada Kutina

Prijaviti se možete do 25.07.2019. slanjem životopisa i zamolbe za konkretnu poziciju putem Brze prijave.