Asistent/ica u odjelu nabave  HZZ OGLAS

GUMIS za proizvodnju, usluge i trgovinu, društvo s ograničenom odgovornošću
Mjesto rada:
Solin
Rok prijave:
19.10.2022.

Mjesto rada:
SOLIN, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: *pronalazak i naručivanje opreme tehničke prirode na domaćem i stranom tržištu; *asistencija odjelu logistike u prikupljanju naručene opreme. *izrada mjesečnih planova nabave na osnovu plana proizvodnje, prodaje i stanja zaliha *uska suradnja sa prodajom, proizvodnjom i logistikom *kontrola količine i kvalitete naručene i zaprimljene robe *prikupljanje i obrada ponuda sa ciljem nabavke po najpovoljnijim tržišnim uvijetima *dnevni izvještaji nadređenima
Potrebna/poželjna znanja i vještine: *minimalno 1 godina radnog iskustva na istim poslovima, ali nije uvjet *poželjno poznavanje brodske industrije i industrije rezervnih djelova *služi se informacijama iz različitih izvora, koristi sve raspoložive tehnologije, kontinuirano se usavršava i istražuje tržište *odlične radne, stručne i organizacijske sposobnosti *visok osjećaj odgovornosti i profesionalnost u poslu te točnosti u radu *timski igrač *pregovaračke sposobnosti *izvrsno znanje engleskog (u govoru i pismu) *izvrsno znanje microsoft office paketa programa te internet tražilice * vozačka dozvola b kategorije
Poslodavac nudi: *dinamičko i kreativno radno okruženje *rad u ugodnoj i prijateljskoj radnoj okolini *mogućnost osobnog razvoja i napretka *sigurni radni uvjeti *rad u novom proizvodnom pogonu *isplata božićnica *isplata motivacijskih nagrada prema učinku i razvoju zaposlenika *financijska naknada za prijevoz i marendu što tražimo: *stabilna i organizirana osobu željna učenja novih tehnologija *osobu koja uvijek želi više i napredovanje je svakodnevna rutina * osobu s namjerom dugoročnog stalnog zaposlenja plaća: *razina plaće zavisi o znanju, iskustvu, inicijativi i inovativnosti odabranog kandidata *povećanje plaće minimalno jednom godišnje, ovisno o napredku kandidata i uloženom trudu uz prijavu na natječaj kandidati su dužni dostaviti: - životopis s popisom i opisom dosadašnjih poslova -kopiju e-radnje knjižice
Životopise s traženom dokumentacijom dostaviti na mail: [email protected] Svi kandidati će u roku od 30 dana od dana objave oglasa biti obavješteni o rezultatima natječaja
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
127117161
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje