Arhitekt/arhitektica  HZZ OGLAS

Poslodavac:
HELION GROUP d.o.o. za projektiranje, nadzor i građenje
Mjesto rada:
Osijek
Rok prijave:
20.04.2024.

Mjesto rada:
OSIJEK, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
5 godina
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: provjera prostornih planova, urbanističkih uvjeta, kreiranje koncepta projekta
izrada idejnih, glavnih i izvedbenih projekata atraktivnih hotela, javnih građevina, trgovačkih centara
izrada idejnih, glavnih i izvedbenih projekata atraktivnih rezidencijalnih objekata i turističkih kompleksa
izrada vizualizacija/rendera Vaših idejnih rješenja, komunikacija s Naručiteljem, koordiniranje cijelog projekta
izrada izvedbenih detalja, pojašnjenja za izvođače, izrada projektantskog troškovnika
suradnja s projektantima drugih struka u tvrtci
sudjelovanje u projektnim koordinacijama
Uvjeti: diplomirani arhitekt
kreativni ste, želite ostaviti trag u struci kroz uspješno projektirane i izvedene objekte
imate minimalno 5 godina radnog iskustva u struci na relevantnim poslovima
radite u BIM softverima (Revit ili Allplan ili ArchiCAD)
sposobni ste koordinirati druge stručnjake u projektu, voditi više objekata paralelno, do ishođenja građevinske dozvole ili uporabne dozvole
pedantni u radu, precizni, odgovorni
volite dinamična okruženja, poslovne izazove, dijaloge sa sudionicima u projektu
imate iskustvo u kreiranju idejnih rješenja u 3D prikazu i animaciji, izradi glavnih i izvedbenih projekata objekata visokogradnje, poznajete detalje modernih fasadnih sustava, oblikovanja čelika
imate osjećaj za detalje, kreativni, pratite trendove u struci, volite estetiku
dobro se snalazite s prostorno - planskom dokumentacijom, aktualnim pravilnicima te ostalim općenito potrebnim zakonima za navedenu djelatnost
Poslodavac nudi: atraktivan financijski paket - stimulativna primanja, ovisno o vlastitom učinku, iskustvu i angažmanu
kreativna sloboda, autonomija u odlučivanju
rad u mladom okruženju, mogućnost putovanja i fleksibilno radno vrijeme, godišnji odmori po želji i dogovoru s kolegama
uvjet konstantnog napredovanja: plaćeni stručni seminari, dodatne izobrazbe, usavršavanja, specijalizacije, pokrivanja članstva u komorama i udrugama
ostale pogodnosti po dogovoru
vrsta zaposlenja: stalni radni odnos
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142105221
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje