Aktuar (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
29.06.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
HOK osiguranje d.d. je društvo koje obavlja poslove neživotnih osiguranja. Kako bismo pojačali svoj tim u području aktuaristike, tražimo odgovornu, predanu i motiviranu osobu za radno mjesto

Aktuar (m/ž)-Pripravnik

Opis poslova:
• sudjelovanje u razvoju proizvoda,
• izračuni tehničkih pričuva,
• razne aktuarske analize i izrade izvješća,
• sudjelovanje u procesu upravljanja rizicima u Društvu,
• sudjelovanje u izradi internih akata i praćenju regulatornih promjena.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Potrebni uvjeti:
• PMF - matematički smjer (završen ili pri završetku),
• aktivno znanje i korištenje engleskog jezika,
• napredno korištenje MS Office-a,
• znanje programskog jezika R,
• analitički pristup rješavanju problema,
• komunikativnost i sklonost timskom radu,
• proaktivnost i samostalnost u obavljanju radnih zadataka.

Nudimo Vam mogućnost rada u poticajnom i ugodnom okruženju, uz mogućnost stalnog učenja i usavršavanja.

Pozivamo sve zainteresirane kandidate koji se prepoznaju u gore navedenom, da pošalju životopis i motivacijsko pismo na e-mail: [email protected] ili putem linka za prijavu najkasnije do 29.06.2018.

Kontaktirat ćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro