Agent u teleprodaji (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb, Sesvete
Rok prijave:
20.04.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Letargo d.o.o. bavi se duži niz godina prodajom proizvoda za poboljšanje kvalitete zdravlja. Proaktivno smo okrenuti B2C kanalima, krajnim kupcima i korisnicima naših proizvoda. Mi smo grupa orijentirana na uspijeh, brigu o zdravlju, i zajedničkom pozitivnom vizijom.

Tražimo djelatnike s iskustvom u telefonskoj prodaji za područje Republike Hrvatske.

Zaduženja i odgovornosti:
- svakodnevna komunikacija sa korisnicima
- prezentacija proizvoda i savjetovanje te prodaja putem telefona
- ažuriranje baze podataka korisnika
Posebne pogodnosti:
Pogodnosti:
- stalan posao
- redovita i sigurna primanja
- dodatna zarada na fiksnu plaću kroz stimulaciju
- rad u opuštenom okruženju
- edukacija
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti koje očekujemo od kandidata:
- izražene prezentacijske i prodajne vještine
- proaktivnost i orijentiranost ka prodajnim rezultatima
- odlične vještine slušanja i izlaganja