Agent / agentica korisničke podrške  HZZ OGLAS

SOL ITUM d.o.o. za turizam i putnička agencija
Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
05.04.2024.

Mjesto rada:
SPLIT, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
Komunikativna si, vedra i pri tom dobro organizirana osoba koja voli dinamičan posao sa svakodnevnim izazovima?
Ovo je izvrsna prilika da se se pridružiš našem GetByBus timu korisničke podrške i sudjeluješ u kreiranju jedinstvenog korisničkog iskustva za sve kupce i partnere našeg jednistvenog proizvoda
Opis posla: Komunikacija s korisnicima - telefonska i putem maila
Rješavanje upita/žalbi te pružanje efikasnih rješenja
Ažuriranje baze podataka
Odrađivanje administrativnih poslova za potrebe odjela
Obavezni uvjeti za prijavu su: Odlično poznavanje engleskog jezika (u govoru i pismu), minimalno C razina
Odlično poznavanje rada na računalu
Napredne komunikacijske vještine, ljubaznost te smisao za prepoznavanje potreba korisnika
Dobro snalaženje u MS Office alatima
Samostalnost, odgovornost i organiziranost
Osiguravati visoku razinu kvalitete usluga i zadovoljstva korisnika
Temeljitost, analitičnost i sustavnost u radu
Sposobnost efikasnog rada pod pritiskom
Fleksibilnost za rad u smjenama i ovisno o potrebama posla
Pozitivan pristup radnim zadacima i lako prilagođavanje timskom radu
Dodatni uvjeti: Prethodno radno iskustvo u korisničkoj podršci je prednost.
Znanje dodatnog svjetskog jezika je prednost (talijanski, njemački, španjoski, francuski ili drugi).
Nudimo ti: Suradnju s talentiranim timom koji će podržati tvoj rast i razvoj
Postepen uvod u posao uz mentora
Stimulativna primanje
Unaprijeđenje komunikacijskih vještina
Rad u opuštenoj, ali i dinamičnoj atmosferi
Rad u super opremljenom uredu s vlastitom kuhinjom i redovitom dostavom svih mogućih vrsta kave, čajeva, sokova, svježeg voća i grickalica
Svu potrebnu opremu za uspješno obavljanje posla
Multisport kartica
Dopunsko zdravstveno osiguranje
Treći mirovinski stup
Naknada za prehranu
Naknada za prijevoz
Budžet za edukacije
Vaučeri za putovanja
Za prijavu, pošalji svoj životopis na [email protected] s naslovom "Prijava na radno mjesto Agent korisničke podrške (m/ž)."
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
141886237
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje