Administrator za izradu barcode etiketa (m/ž)

Mjesto rada:
Drniš
Rok prijave:
30.11.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Aluflexpack novi d.o.o. sa svojim povezanim poslovnim subjektima („Aluflexpack Grupa“) čini grupu proizvodnih tvrtki sa modernom proizvodnjom i priznatim standardima kvalitete integriranu u austrijsku Montana Tech Components Grupu. Njezina glavna poslovna djelatnost je proizvodnja fleksibilne ambalaže i prerada aluminijske folije, papira i savitljivih filmova. Više od 85% svog prometa ostvarujemo na međunarodnom tržištu i planiramo daljnji rast. Dobavljači i kupci Aluflexpack Grupe su vodeće tvrtke u svom području poslovanja, više o nama: www.afp.hr

Tražimo stručnjake orijentirane na rezultate, kontinuirano poboljšanje svih vidova poslovanja te uvođenje pozitivnih promjena; kolege koji rado rade u interdisciplinarnim timovima i na po svemu izazovnim poslovima, kolege koji vjeruju u svoja znanja, kolege u koje će se svi moći pouzdati.

Ukoliko tražite nove i dugoročne izazove u međunarodnom proizvodnom okružju i smatrate da možete pridonijeti uspjehu grupe, vjerujete u svoje sposobnosti i vještine, imate kvalitetno radno iskustvo te potrebna znanja, pazite na detalje i dobro ste organizirani, predstavite nam se kroz Vaš životopis i motivacijsko pismo kao budući

Administrator za izradu barcode etiketa (m/ž) – Drniš– 1 izvršitelj

Opis posla:
• Unos podataka u ERP sustav s ulaznih dokumenata (packing list, otpremnica, međuskladišnica) potrebnih za izradu barcode etiketa kod ulaska repromaterijala od strane dobavljača (koji još ne stavlja barcode etikete sa svim zahtjevanim elementima od strane AFP novi);
• Provjera svih podataka (točnost barcode etiketa);
• Printanje etiketa i njihovo pažljivo ljepljenje i pozicioniranje na prispjeli repromaterijal (svaka rola/sanduk/paleta/šarža) mora imati jednu i odgovarajuću etiketu. Po potrebi izrađene barcode etikete potrebno je usporediti sa postojećim etiketama na robi;
• Izrada barcode etiketa i ljepljenje istih na postojeću robu u skladištu repromaterijala prema relevantnim podacima o repromaterijalima iz ERP sustava uz asistenciju skladištara;
• Odgovornost za točan upis podataka u ERP sustav i točnost zaljepljenih etiketa na odgovarajuću rolu/sanduk/paletu/šaržu;
• Svi ostali pomoćni poslovi vezani uz barcode etikete;
• Održavanje skladišnog prostora urednim i čistim, kao i prostora ispred skladišta
• Obavlja i druge srodne poslove po nalogu neposrednog rukovoditelja.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Potrebni uvjeti:
• SSS, KV (IV/III) poželjno ekonomski /trgovački smjer
• radno iskustvo od najmanje 1 godinu na sličnim ili istim poslovima (iskustvo u proizvodnoj djelatnosti poželjno)
• poznavanje principa rada u skladištu, iskustva rada sa skenerom i barcode etiketama
• poznavanje rada u MS Office programima (osobito u Excel, Word i Power Point)
• strani jezici: znanje engleskog jezika u govoru i pismu (iskusni korisnik B1) je uvjet;
• vozačka dozvola B kategorije

Ponuda Aluflexpack novi d.o.o.:
Nudimo izazovno, po mnogo čemu u Hrvatskoj iznimno, profesionalno radno okruženje, stimulativna primanja te profesionalni i osoban razvoj.

Prijava kandidata:
Molimo da cijenjene ponude s motivacijskim pismom i životopisom proslijedite putem linka za prijavu zaključno do 30.11.2016.

Napomena: poziv u daljnji selekcijski postupak uputiti ćemo samo kandidatima koji odgovaraju traženim uvjetima iz natječaja i za koje ocijenimo da postoji realna šansa utemeljenja suradnje. Ostalim kandidatima zahvaljujemo na iskazanom interesu i pozivamo da i dalje prate naše natječaje i nove prilike za Aluflexpack novi suradnjom. Sve pristigle prijave pohranit ćemo u našoj internoj bazi podataka, osim ukoliko se ne slažete što molimo da naglasite prilikom prijave na natječaj.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina