Administrator u prodaji (m/ž)

5 dana do isteka
Mjesto rada:
Hrvatski Leskovac
Rok prijave:
22.05.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
MED-COMFORT d.o.o.
Med-comfort d.o.o. postoji i posluje od 2004. godine nakon što je s njemačkom tvrtkom Ampri GmbH, jednom od vodećih tvrtki u području prodaje i proizvodnje potrošnog materijala za medicinu i industriju u Europi, uspostavio i razvio usku poslovnu suradnju u cilju promocije i distribucije njenih proizvoda na hrvatskom tržištu. AMPri GmbH nudi razvnovrsnu paletu jednokratnih proizvoda za stomatološke i liječničke ordinacije, poliklinike, bolnice, ustanove za skrb, salone za uljepšavanje i estetiku, restorane, prehrambenu industriju te za sve druge uslužne djelatnosti čije obavljanje zahtijeva higijenske preduvjete

Opis posla
• prodaja medicinskog potrošnog materijala direktnim i online kupcima
• administrativni i komercijalni poslovi

Mjesto rada: Hrvatski Leskovac, Zastavnice 36

Početak rada: odmah
Posebne pogodnosti:
Što nudimo
• rad u respektabilnoj i sigurnoj kompaniji
• stimulativna primanja
• stalni radni odnos uz probni rok
• stalnu edukaciju i usavršavanje
• mogućnosti napredovanja
• fiksna plaća i motivirajući varijabilni dio plaće sukladno ostvarenim rezultatima
• ugodno radno okruženje
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Stručna sprema
• SSS medicinske ,veterinarske ili ekonomske struke,ili stručni prvostupnik

Uvjeti
• Radno iskustvo na istim i/ili sličnim poslovima prednost
• Visok stupanj odgovornosti, samostalnosti
• Fleksibilnost i prilagodljivost potrebama posla
• Poznavanje MS Office paketa ( poznavanje Excela napredno)
• Poznavanje engleskog ili njemačkog jezika
• Spremnost na timski rad
• Visoka razina radne etike
• Stalni radni odnos uz probni rok

Potrebne godine iskustva: 0-1

Prijave slati na [email protected] ili putem donje 'Brze prijave'.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Vozačka dozvola:
B

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Zastavnice 36, 10251 Hrvatski Leskovac
Županija:
Grad Zagreb

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.