Administrator (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
07.11.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mi smo tvrtka u sklopu Groupe Seb vlasnika svjetski poznatih brandova malih kućanskih uređaja i posuđa: Tefal, Rowenta, Krups, Lagostina, Moulinex, WMF, Kaiser, Silit. Zbog povećanog obima posla veleprodaje i maloprodaje te otvaranja web shopa u potrazi smo za pojačanjem u našem timu.

Administrator (m/ž) - 1 izvršitelj

Opis poslava (administrativni poslovi vezani uz veleprodaju, maloprodaju i web shop)

Poslovi vezani uz veleprodaju:
Provjera računa i narudžbi
Praćenje isporuke robe
Slanje računa parterima
Obrada reklamacija
Skupljanje sell out podataka od partnera
Ispunjavanje listi za ulistanje

Poslovi vezani uz WEB SHOP:
Stavljanje i provjera sadržaja na web shopu
Obrada narudžbi i reklamacija
Izrada dnevnih i mjesečnih izvještaja

Poslovi vezani uz maloprodaju:
Slanje narudžbi za maloprodaju
Unos robe u sustav i izrada kalkulacija
Izrada međuskladišnica
Otvaranje šifri
Postavljanje akcija u sustavu
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
Ugovor na 6 mjeseci sa željom da postane Ugovor na neodređeno
Ugodnu radnu atmosferu u malom timu te dinamične poslovne procese
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Država:
Zagreb

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
SSS/VSS
Iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimalno 3 godine
Izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu jer se 50 % vremena komunicira na engleskom jeziku
Spremnost na timski rad

Svoje zamolbe sa životopisom slati putem donjeg linka Brze prijave.

Više o nama i našem asortimanu saznajte na:
www.tefal.com.hr
www.rowenta.hr
www.homeandcook.hr
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
tri godine