Administrator (m/ž)

Mjesto rada:
Bestovje (Zagreb)
Rok prijave:
19.11.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Visina DIR d.o.o. osnovana je u Zagrebu kao sestrinska tvrtka društva Mlakar viličari d.o.o. Tvrtka je osnovana za najam, prodaju i servis strojeva za siguran rad ljudi na visini. U vrlo kratkom vremenskom razdoblju tvrtka je narasla i sada ima flotu od 150 samohodnih hidrauličnih platformi za najam u Hrvatskoj, te pokriva svojom uslugom kompletnu Hrvatsku. U protekle tri godine proširili smo svoje poslovanje na prodaju i servis građevinskih strojeva te multifunkcionalnih strojeva.

Mjesto rada: Bestovje (Zagreb)

Vaši radni zadaci:
• Pripremanje ponuda za javne natječaje
• Pisanje jednostavnijih ponuda na osnovi standardnog cjenika
• Vođenje usmene i pisane poslovne korespondencije
• Pisanje narudžbenica, otpremnica, izvještaja i dopisa
• Briga o funkcionalnosti ureda i nabava uredskog materijala
• Odgovornost za čuvanje dokumentacije i priprema dokumentacije za računovodstvo
• Obavljanje drugih poslova i zadataka po posebnim nalozima i zaduženjima
Posebne pogodnosti:
Nudimo Vam:
• Posao u mladom i dinamičnom timu
• Samostalnost u radu
• Priliku za osobni i profesionalni razvoj
• Mogućnost odlaska na edukacije u svrhu proširenja znanja potrebnih za uspješno rješavanje izazova konkretnog radnog mjesta
• Radno vrijeme 07:30 -16: 00 h (ne radi se vikendom i praznikom)
• Ugovor o radu na neodređeno s probnim radom od 6 mjeseci
• Stalna i redovna primanja
• Topli obrok
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:
• Proaktivnost, odgovornost i marljivost
• Usmjerenost na detalje
• Razvijene komunikacijske vještine i sklonost timskoj suradnji
• Visoku razinu organiziranosti, upravljanja vremenom i postavljanja prioriteta
• Napredno poznavanje rada u Microsoft Office paketu (Word, Excel, Power Point, Outlook)
• Napredno korištenje Interneta
• Poželjno je radno iskustvo od 1 godine na sličnim pozicijama
• Napredno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Vozačka dozvola B kategorije

Osobni profil:
• Spremnost na rad u dinamičnoj sredini
• Spremnost na rad u kratkim rokovima
• Precizna, temeljita i odgovorna osoba
• Izražene organizacijske vještine
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina