Administrator/administratorica  HZZ OGLAS

Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Poznavanje stranih jezika:
Talijanski jezik
Informatička znanja:
Potrebno poznavanje osnova informatike excel
word
internet
powerpoint
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Kontakt:
Ostale informacije:
Tražimo pouzdanu, organiziranu, samostalnu i odgovornu osobu na radno mjesto administratora / administratorice koja će proakativno pomoći u vođenju poslovanja.
Opis posla: priprema dokumentacije za računovodstvo (usklađivanje ponuda, otpremnica i faktura, skeniranje, kopiranje, arhiviranje, pisanje dopisa)
zaprimanje, evidencija i odlaganje/razvrstavanje ulazne pošte
evidencija i provjera izlazne dokumentacije
registracija klijenata (provjera valjanosti VIES broja)
svakodnevna komunikacija s klijentima
komunikacija sa partnerima (zahtjevi za fakturama, otpremnicama, konto karticama i sl.)
sastavljanje službenih dopisa
pomoć pri izradi tjednih i mjesečnih izvještaja
kolaboracija sa vanjskim knjigovodstvenim servisom
usklađivanje konto kartica na mjesečnoj razini
komunikacija putem telefona i e-maila
vođenje evidencije radnog vremena, godišnjih odmora, bolovanja i sl.
kadrovski poslovi - prijave/odjave HZZO, HZMO, e-Porezna
nabava uredskog materijala i potrepština
Obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovoditelja, a u skladu s naravi radnog mjesta

Uvjeti: Srednja škola 4 godine, VŠS, VSS
Aktivno poznavanje talijanskog jezika u govoru i pismu
Poželjno poznavanje engleskog jezika
Od djelatnika se traži točnost, urednost i transparentnost u svakodnevnom poslu
Multitasking i organizacija
Točnost pod pritiskom
Vještine rješavanja problema
Odgovornost i predanost poslu
Strpljenje i ljubaznost
Odlične usmene i pismene komunikacijske vještine
Iskustvo u računovodstvenim poslovima
aktivno poznavanje MS Office aplikacija
prednost poznavanje Lana, HZZO, e-Porezna, (no nije uvijet)

Što nudimo: Zanimljiv i izazovan posao u administraciji, podršci i pomoći rukovodiocima tvrtke
Nudimo uredno radno vrijeme
ugodno okruženje
stimulativna primanja
Pozitivna atmosfera
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
133837841
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje