Administrativni referent (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
11.07.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
HOK osiguranje d.d. je društvo koje obavlja poslove neživotnih osiguranja. Kako bismo pojačali svoj tim u području prodaje tražimo odgovornu, predanu i motiviranu osobu za radno mjesto Administrativni referent (m/ž)

Opis poslova:
• izrada polica osiguranja automobilske odgovornosti,
• kontrola izdanih polica i pripadajuće dokumentacije,
• praćenje naplate premije,
• korespondencija s ugovarateljem osiguranja,
• izrada potrebnih izvještaja sukladno internim aktima.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Potrebni uvjeti:
• SSS/VŠS ekonomski,
• sa ili bez radnog iskustva,
• aktivno znanje i korištenje talijanskog jezika,
• napredno korištenje MS Office-a,
• izražene komunikacijske vještine,
• proaktivnost i samostalnost u obavljanju radnih zadataka.

Nudimo Vam mogućnost rada u poticajnom i ugodnom okruženju.

Pozivamo sve zainteresirane kandidate koji se prepoznaju u gore navedenom, da pošalju životopis i motivacijsko pismo putem linka za prijavu najkasnije do 11.07.2018.

Kontaktirat ćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
napredno