Web developer / Grafički dizajner (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
02.12.2014.
Plaća:
od 398 € do 531 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Traži se web dizajner sa iskustvom. Prednost talentiranim, jednostavnim i pametnim ljudima koji imaju abicija da razvijaju trajni posao i napreduju u karijeri. U obzir dolaze isključivo ljudi sa iskustvom.

Treba nam kvalificirana osoba koja će održavati naše web stranice, optimizirati ih na internetu i dizajnirati oglase za naše proizvode kojih ima prilično dosta. Budući da se radi o zdravtsvenom segmentu tj prirodnom, treba nam osoba koja može dati prirodni" touch" svemu tome. Od jezika najvažnije je dobro poznavanje Engleskog jezika ostali koje smo naveli su vrlo poželjni, bar neki od njih.
Posebne pogodnosti:
Dolazak na posao sa osmjehom,,
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, volontiranje

Znanja i kvalifikacije:
Što tražimo/očekujemo?
• odlično poznavanje HTML5 i CSS3
• odlično poznavanje Javascript
• odlično poznavanje OOP-a
• odlično poznavanje RWD-a (Responsive web design)
• barem dvije godine iskustva u radu s navedenim tehnologijama ako je moguće
• posvećenost detaljima
• poznavanje UX/UI principa
• dobru suradnju i komunikaciju unutar i izvan tima
• samostalnost u rješavanju problema
• spremnost na kontinuirano učenje i napredovanje
• spremnost na educiranje drugih osoba u timu

Što vam može biti bonus?
• poznavanje nekog JS frameworka (prednost AngularJS)- poznavanje TWIG-a
• poznavanje GIT sustava za verzioniranje
• poznavanje MySQL-a ili neke druge relacijske baze podataka
• poznavanje PHP-a
• iskustvo u predavanju i držanju treninga
• poznavanje MVC-a

Što nudimo?
• rad na domaćim i inozemnim projektima
• odličnu radnu atmosferu i team buildinge
• mogućnost napretka, učenja novih tehnologija i stalnog razvoja
• sudjelovanja u svim fazama projekta
• odlaske na konferencije
• stalno zaposlenje, fiksnu plaću i mogućnost bonusa
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, francuski, njemački, talijanski, španjolski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine