Vrtlar/vrtlarica  HZZ OGLAS

6 dana do isteka
BOTANIKA, obrt za usluge uređenja krajolika, vl. Božo Surać, Mali Iž, Mali Iž 293
Mjesto rada:
Zadar
Rok prijave:
06.05.2024.

Mjesto rada:
ZADAR, ZADARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Osnovna škola niži razredi
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Bez naknade
Kontakt:
mobitel: 098 9356358
Ostale informacije:
Opis posla:
Održavanje zelenih površina koje podrazumijeva:
- rad na terenu - košnju trave traktorskom kosilicom, samohodnom kosilicom i trimerom - šišanje živice motornim šišačem - plijevljenje i okopavanje - rezidba grmova, trajnica i nižih stablašica
- fitosanitetska zaštita biljaka
- briga i održavanje osnovnih sredstava koja se koriste, alat, vozila

Uvjeti:
- NKV/SSS
- poželjno iskustvo u radu na istim ili sličnim poslovima - želja za radom - spremnost na timski rad - vozačka dozvola B kategorije
- samostalnost u radu - visoka razina radne etike i poštenje

Što nudimo:
- dodatne stimulacije i nagrade na plaću u skladu s rezultatima rada - osigurana radna odjeća i obuća na trošak poslodavca - stalni radni odnos - prijava na neodređeno nakon probnog rada
- isplata božićnice i uskrsnice
- radno vrijeme; ponedjeljak - petak 07:00 - 15:00
- vikendi (subota, nedjelja), praznici i blagdani neradni
- kolektivni godišnji odmor od Badnjaka do Tri kralja
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142427109
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje