Vozač/ica komunalnog vozila  HZZ OGLAS

SAMOBOR, ZAGREBAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kategorija C
Kontakt:
najava na telefon: 01 5554320
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis posla: upravlja komunalnim vozilom za odvoz svih vrsta otpada
upravlja kamionom s prikolicom ili bez nje
prevozi teret na temelju ispostavljenog putnog naloga i otpremnih dokumenata, a pridržavajući se mjera zaštite na radu pri utovaru tereta u teretno motorno vozilo i istovaru tereta iz takvog vozila
vodi potrebnu dokumentaciju
prije upotrebe vozila provjerava kompletnost vozila, vezano za namjenu istoga
održava vozilo pranjem i podmazivanjem te brine o tehničkoj ispravnosti istoga
svakodnevno vrši vizualni pregled vozila prije uključenja u rad i promet te obavještava nadređenu osobu o uočenim nepravilnostima
vodi evidenciju potrošnje goriva koju na kraju svakog mjeseca predaje voditelju službe
odgovoran je za sigurnost radnika na kamionu za prijevoz komunalnog otpada

Uvjeti za prijavu na javni poziv: Minimalno SSS, III - vozač motornog / teretnog vozila
važeća vozačka dozvola B i C kategorije
zdravstvena sposobnost za obavljanje poslova radnog mjesta na koje se osobe primaju (fizička i psihička zdravstvena sposobnost)
1 godina radnog iskustva
Na javni poziv se pod jednakim uvjetima imaju pravo javiti osobe oba spola. Uz pisanu prijavu na javni poziv za radno mjesto VOZAČ KOMUNALNOG VOZILA obvezno se prilaže: Životopis
Zamolba za posao
Dokaz o potrebnoj stručnoj spremi
Dokaz o važećoj vozačkoj dozvoli „B“ i "C" kategorije
Dokaz o radnom iskustvu.

U prijavi na javni poziv navode se i podaci podnositelja prijave (ime i prezime, adresa prebivališta, broj telefona/mobitela, adresa e-pošte, isključivo za potrebe ovog postupka). Molimo kandidate/kinje da prije dostave prijave pročitaju informaciju o obradi podataka na službenoj stranici društva: https://www.komunalac-samobor.hr/komunalac/zastita-osobnih-podataka-c388 .
Prijave na javni poziv s dokazima o ispunjavanju uvjeta podnose se pisanim putem: 1) Na e-mail adresu: [email protected], s naznakom: „Prijava za radno mjesto – „VOZAČ/ICA KOMUNALNOG VOZILA“ 2) Poštom na adresu Komunalac d.o.o., Ulica 151. samoborske brigade HV 2, 10430 Samobor, s naznakom „javni poziv - VOZAČ/ICA KOMUNALNOG VOZILA“
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
141949949
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje