Voditeljica pripreme projekata i izvještavanja donatorima

O poslu

Opis radnog mjesta:
OGLAS ZA POSAO

ŽELIŠ OSIGURATI DOVOLJNA FINANCIJSKA SREDSTVA ZA RAD SA ŽENAMA KOJE SU PREŽIVJELE PARTNERSKO NASILJE I NJIHOVOM DJECOM. POSTANI:

voditeljica pripreme projekata i izvještavanja donatorima*

Tvoja je uloga nastaviti suradnju Autonomne ženske kuće Zagreb (AŽKZ) s postojećim donatorima i pridobiti podršku novih institucionalnih donatora. Omogućit ćeš nastavak financiranja i rad Autonomne ženske kuće Zagreb kvalitetnim i pravodobnim planiranjem, javljanjem na natječaje, narativnim i financijskim izvještavanjem o provedbi programa i projekta donatorima. Također ćeš osigurati kontinuirano i dostatno financiranje programa iz državnog proračuna, proračuna Grada Zagreba, Zagrebačke županije, ostalih jedinica lokalne i područne (regionalne) samouprave te fondova Europske unije i drugih izvora.

Opis poslova:
- Pratiti objave tuzemnih i međunarodnih natječaja za financijska sredstva od strane javnih tijela, privatnih tvrtki i organizacija.
- Pratiti pitanja ženskih prava na domaćoj i međunarodnoj razini s posebnim naglaskom na organizacije i teme bliske djelatnostima AŽKZ-a.
- Izrađivati godišnji operativni i financijski plan te narativni i financijski izvještaj organizacije.
- Osmišljavati i pripremati projektne prijedloge u cjelini (narativni i financijski dio) te pripremati projektnu dokumentaciju sukladno uvjetima natječaja.
- Organizirati i koordinirati pravodobnu provedbu operativnog i financijskog plana organizacije, kao i planova programa i projekata, te ih po potrebi prilagođavati promjenjenim okolnostima s ciljem postizanja planiranih rezultata.
- Sudjelovati u provedbi te koordinirati i pratiti operativnu i financijsku provedu projekata/programa.
- Pripremati, pisati i slati narativne i financijske izvještaje donatorima u zadanim rokovima.
- Upravljati projektnim aktivnostima te trošenjem sredstava prema pojedinom projektu.
- Prema potrebi, držati javne prezentacije te sudjelovati u izradi internih i eksternih materijala/publikacija.
- Sudjelovati u ostalim poslovima i aktivnostima nužnim za cjelokupan rad AŽKZ-a.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- Najmanje trogodišnje iskustvo u pripremi, provedbi ili vođenju projekata te sposobnost vođenja više projekata istovremeno.
- Sposobnost naprednog usmenog i pisanog izražavanja na hrvatskom i engleskom jeziku.
- Usmjerenost na osiguranje potrebnih financijskih sredstava za rad organizacije na godišnjoj ili višegodišnjoj razini.
- Visoka razina odgovornosti pri obavljanju posla, poštivanje rokova, proativnost u traženju novih izvora financiranja i održavanju postojećih, samostalnost u obavljanju posla, prezentacijske i organizacijske vještine, vještine određivanja prioriteta, znanje i vještine rada s ljudima, sklonost timskom radu i delegiranju poslova.
- IT pismenost uz aktivno poznavanje i korištene MS Office paketa te sličnih aplikacija.

Prednost:
- VSS (društveno humanističke znanosti, ekonomija, projektni menadžment, engleski jezik)
- Iskustvo rada na više projekata i programa istovremeno, a posebno kao viditeljica/koordinatorica projekta.
- Formalno ili neformalno obrazovanje na području pripreme i/ili provedbe projekata uključujući i EU projekte.
- Broj i rezultati napravljenih i provedenih ili vođenih projekata.
- Vozačka dozvola B kategorije i spremnost na povremena putovanja.

Vrsta posla: Radni odnos na određeno vrijeme uz probni rad u trajanju od tri (3) mjeseca te mogućnost produženja radnog odnosa.

Ako se pronalaziš u gore navedenom Oglasu, svoj životopis i motivacijsko pismo pošalji do 9.9. 2018. na [email protected]

Očekujemo da ćeš se u svom motivacijskom pismu usredotočiti isključivo na sve ovo što si upravo pročitala.

Na kraju svog motivacijskog pisma dodaj sljedeću rečenicu: Svojim potpisom na ovo motivacijsko pismo dajem i pristanak Autonomnoj ženskoj kući Zagreb da u svrhu provođenja selekcijskog procesa obrađuje moje osobne podatake koje dostavljam svojom prijavom.

*Oglas je napisan u ženskom rodu sukladno čl. 9. st. 2. t. 4. Zakona o suzbijanju diskriminacije
Strani jezik:
engleski, hrvatski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine