Voditelj logistike kluba / Asistent za pakiranje i pregled padobrana (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
05.03.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Padobranski sportski klub SLOBODAN PAD je u potrazi za voditeljem logistike kluba / asistentom za pakiranje i održavanje padobrana te molimo da nam se jave sve zainteresirane osobe. Što očekujemo od Vas, što Vas čeka i što nudimo pročitajte u nastavku.

Poslovi koji vas očekuju unutar naših klupskih aktivnosti:
- asistencija prilikom organizacije skakačkih aktivnosti
- vožnja PSK SP ekipe na skakačke aktivnosti
- asistencija kod pripreme i spremanja tandem skakača
- asistencija tijekom pregleda i održavanja padobrana i opreme
- asistencija prilikom pakiranja padobrana te samostalno pakiranje padobrana pod nadzorom nastavnika padobranstva
- rad na terenu u sklopu klupskih promotivnih i skakačkih aktivnosti
- obavljanje logističkih poslova unutar klupskih aktivnosti
- ostali poslovi vezani uz organizaciju i izvođenje skakačkih aktivnosti
- djelomičan rad vikendom i slobodni dani tijekom tjedna
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- rad u jedinstvenoj ekipi koja zrači adrenalinom
- u početku rad na pola radnog vremena a kasnije puno radno vrijeme uz fiksno primanje + bonus
- besplatan tečaj pakiranja padobrana
- besplatan tečaj održavanja i tehničkog pregleda padobrana
- mogučnost napredovanja i školovanja za zanimanje padobranski tehničar
- mogučnost stalnog zapošljavanja
- mogučnost besplatog početng tečaja padobranstva
- mogučnost putovanja u sklopu klupskih aktivnosti unutar Hrvatske (preko ljeta smo na Jadranu ) i u inozemstvu
rad na određeno vrijeme, honorarni posao / freelance, student servis
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od vas očekujemo:
- da ste NEPUŠAČ!
- da ste tjelesno fizički spremni
- da ste visoko motivirani i imate radnu naviku te određene organizacijske i samoinicijativne sposobnosti
- da posjedujete određenu razinu tehničke kulture i imate razvijene sposobnosti logičkog i smislenog razmišljanja
- da rad pod pritiskom ne predstavlja problem za vas
- da ste pouzdana osoba koja nije sklona dramatiziranju
- da ste timski igrač
- da baratate sa osnovnim znanjem rada na računalu sa MS WIN 7 operativnim sustavom i MS Office paketom programa
- da se vrlo dobro služite engleskim jezikom u govoru i pismu
- da imate završenu SSS
- da posjedujete B kategoriju vozačke dozvole.

Kontakt e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski