Voditelj ključnih kupaca (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
22.08.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našeg Klijenta vodeću tvrtku u svojoj industriji tražimo motivirane osobe za poziciju:

Voditelj ključnih kupaca (m/ž) - Zagreb

- Priprema i provedba Ugovora vezanih za klijente
- Identificiranje novih poslovnih prilika
- Procjena potreba postojećih i novih klijenata
- Razvijanje novih poslova s postojećim klijentima
- Prezentiranje proizvoda i usluga Društva
- Planiranje i realizacija aktivnosti s kupcima, razvijanje customer relationshipa
- Izvještavanje Direktora Sektora prodaje i koordinacija s Voditeljima kupaca,

Glavne odgovornosti:
- Odgovoran za koordinaciju i vođenje poslova s kupcima
- Odgovoran za postizanje ciljeva po kupcima
- Odgovoran za pripremu izvještaja za Direktora Sektora prodaje
Posebne pogodnosti:
- Internacionalnu karijeru u iznimno uspješnom poduzeću
- Iznadprosječna primanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VSS tehničke struke, poželjno strojarstvo
- Minimalno 5 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
- Spremnost na učestala poslovna putovanja izvan RH
- Iskustvo u vođenju projekata (poželjno je posjedovanje
PMI certifikata, ali nije preduvjet)
- Izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- Izvrsno poznavanje rada na PC (MS Office)
- Asertivnost, proaktivan pristup poslu
- Odlične analitičke, prezentacijske i pregovaračke vještine
- Savjesnost i organiziranost
- Poželjno je prethodno radno iskustvo u internacionalnom
okruženju

Mislite da ste prava osoba za ovo radno mjesto?
Pošaljite nam svoj životopis putem linka za prijavu do petka 22.8.2014.

Samo kandidati koju uđu u uži krug će biti kontaktirani!

MANPOWER SAVJETOVANJE d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju, Iblerov trg 9/III, 10 000 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti posredovanja, KLASA: UP/I-102-02/09-04/26 UBROJ: 526-08-02-03/2-09-8.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
pet godina