Voditelj/ica restorana

6 dana do isteka
Mjesto rada:
Novalja
Rok prijave:
05.05.2024.

www.terrapark.hr

VODITELJ/ICA RESTORANA

OPIS POSLA I ODGOVORNOSTI:

  • Organizacija, rukovođenje i nadzor rada svih zaposlenika restorana
  • Vrši dnevne i tjedne rasporede radnika prema zahtjevima posla i vodi evidenciju rada
  • Komunikacija i sinergija u suradnji s osobljem šanka i kuhinje
  • Održavanje čistoće i urednosti radnog prostora, opreme i inventara
  • Osiguravnje kvalitete pružene usluge i zadovoljstvo gostiju te prati standarde rada i kvalitete
  • koordinacija poslova restorana, kuhinje i ostalih odjela u svrhu rješavanja dnevnih tekućih poslova
  • Briga o željama i potrebama gostiju
  • Implementacija i razvoh novih proizvoda u svrhu povećanja kvalitete i prihoda

ŠTO OD VAS OČEKUJEMO:

  • Proaktivnost u pristupu poslovanja
  • Izražene komunikativne i prodajne vještine
  • Poznavanje stranih jezika, prednost Njemački i Engleski jezik
  • Brzina, okretnost i snalažljivost
  • Usmjerenost na kvalitetu rada i zadovoljstvo gostiju
  • Fleksibilnost, kreativnost
  • Točnost i urednost
  • Motiviranost, odgovornost i komunikativnost s naglašenim sposobnostima rukovođenja

ŠTO VAM NUDIMO:

  • Osiguran smještaj i dva obroka na teret poslodavca
  • Edukacija, trening i podršku pri uvođenju u posao kroz mentorstvo
  • Timski rad, dinamično i stabilno poslovno okruženje
  • Mogućnost ulaska u mjeru stalni sezonac nakon sezone
  • Kvalitetni uvjeti rada u ugodnoj i poticajnoj sredini
  • Mogućnost stručnog usavršavanja i dodatne edukacije
  • Mogućnost stalnog zaposlenja

Molimo prijavite se putem donjeg linka za 'Brzu prijavu' ili na e-mail: [email protected]

Terra Park d.o.o. • Primorska 8 • 53291 Novalja
www.terrapark.hr • Kontakt: +385 95 389 6630

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.