Viši stručni referent za informatičku podršku (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
23.02.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
SVEUČILIŠTE U ZAGREBU
Klasa: 112-01/17-01/2
Urbroj: 380-040/040-17-1
Zagreb, 10. veljače 2017.

Na temelju članka 13. Statuta Sveučilišta u Zagrebu, Sveučilište u Zagrebu

OBJAVLJUJE
NATJEČAJ

za popunu radnog mjesta II. vrste složenosti poslova –
Viši stručni referent za informatičku podršku za stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa, na određeno vrijeme (12 mjeseci), s punim radnim vremenom, jedan izvršitelj (m/ž).
Vrsta posla:
stručno osposobljavanje
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Stručni uvjeti:
- preddiplomski sveučilišni studij iz područja tehničkih znanosti (sveučilišni prvostupnik inženjer)
- znanje jednog stranog jezika
- izvrsno znanje rada na računalu na razini samostalnoga korištenja standardnih alata (kao MS Office: Excel, Access, Word, PowerPoint i sl.)

Uz pisanu prijavu pristupnici su dužni u roku od 10 (deset) dana od dana objave natječaja u Biltenu hrvatskog zavoda za zapošljavanje i internetskoj stranici Sveučilišta u Zagrebu, priložiti životopis, dokaz o stručnoj spremi (presliku diplome), dokaz o radnom stažu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, dokaz o prijavi na Hrvatskom zavodu za zapošljavanje te ostale dokaze sukladno traženim uvjetima natječaja na adresu Sveučilišta u Zagrebu, Trg maršala Tita 14, 10 000 Zagreb.
Nepotpune i nepravodobno dostavljene prijave na natječaj neće se razmatrati.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Poznavanje rada na računalu:
napredno