Tesar (m/ž)

Mjesto rada:
Dublin, Irska
Rok prijave:
21.09.2021.
Plaća:
2 787 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Potrebni iskusni TESARI za rad na građevini u Irskoj na dulji vremenski period.

• Obezbjeđeni smještaj, pomoć pri logistici i dolasku;
• Sjajni uslovi plaćanja;
• 2800e+ mijesečno; 19.96e+ po satu garantirano;
• Nije potrebna karantena prilikom dolaska u zemlju;
• Kratki jeftini i sigurni letovi iz Hrvatske, Mađarske;
• Obezbjeđena prijava;
• Mirovina koja se računa od prvog dana početka rada i računa se gdje god bili;
• Fleksibilnost, slobodni radni dani.
Posebne pogodnosti:
Uslovi rada:
• 40 radnih sati;
• Prekovremeni sati su plaćeni 29.94e/h nakon prvih 39 sati;
• Pozicija za rad je Dublin, Irska;
• Financijska pomoć pri cjelokupnom dolasku i započinjanju života i rada u Irskoj;
• Obezbjeđena pomoć pri cjelokupnoj logistici.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Irska

Znanja i kvalifikacije:
Zahtjevi:
• EU pasoš;
• Radno iskustvo na građevini;
• Samostalnost u radu;
• Korišćenje električnih alata;
• Osnovno poznavanje engleskog jezika.

Kontakt:
• Whatsapp: +353873497062
[email protected]
Minimalna stručna sprema:
Tečaj
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina