Tehnolog u proizvodnji (m/ž)  HZZ OGLAS

1 dan do isteka
SUMMA - CON društvo s ograničenom odgovornošću za inženjering, zavarivanje i usluge
Mjesto rada:
Prelog
Rok prijave:
30.04.2024.

Mjesto rada:
PRELOG, MEĐIMURSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Radno iskustvo:
5 godina
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
osobni dolazak: HRUPINE 22, 40323 PRELOG
mobitel: 099 5351681
pisana zamolba: Hrupine 22, 40323 Prelog
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova:
- priprema tehnološke dokumentacije za proizvodnju
- izrada radioničke dokumentacije za proizvodnju
- aktivno sudjelovanje u unaprjeđenju proizvodnje, odabiru novih strojeva i tehnologija
- prilagodbe modela i nacrta za posebne proizvode prema specifičnim zahtjevima.

Vještine:
- iskustvo 5 godina
- iskustvo QA/QC
- izrada i razumijevanje radioničkih crteža, 3D modela, sastavnica i ostale tehničke dokumentacije
- spretnost, timski rad, organizacijske vještine, produktivno rješavanje problema u kratkim rokovima, odgovornost prema poslu.

Tvrtka Summa-con d.o.o., Hrupine 22, Prelog, tijekom predmetnog natječaja u skladu s odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka prikuplja i obrađuje osobne podatake prijavljenih kandidata koji su dostavljeni dokumentacijom sukladno uvjetima navedenog natječaja, te ih zadržava tijekom njegovog trajanja i nakon toga ostaje u bazi podataka slijedeće dvije godine isključivo u svrhu mogućeg zapošljavanja u budućnosti
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142264160
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje