Tarifer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
03.07.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Talentor Hrvatska dio je međunarodne Talentor grupe, a specijalizirana je za posredovanje pri zapošljavanju i HR savjetovanje. Naše usluge uključuju selekciju putem oglašavanja ili direktnu potragu, istraživanja organizacijske klime, assessment centre i psihologijska testiranja.

Za našeg klijenta, jednog od vodećih regionalnih opskrbljivača na tržištu električne energije tražimo kompetentnu i angažiranu osobu za radno mjesto:

Opis radnih zadataka:

• Kreiranje tarifnih modela za kupce na domaćem tržištu na temelju dugoročnih predviđanja, analiza i procjena potrošnje energije
• Izračunavanje cijena i tarifa
• Praćenje primjene novih tarifnih sustava
• Primjenjivanje tarifnog sustava za distribuciju i opskrbu električne energije i izrađivanje prijedloga za promjenu visine tarifnih stavki
• Odgovornost za kvalitetu prognoza potrošnje i kretanja cijena energije
• Odgovornost za konkurentnost izlaznih cijena
• Odgovornost za isplativost ulaganja u nove poslovne modele, djelovanje na novim tržištima ili tržišnim segmentima
• Upravljanje poslovnim aplikacijama i podacima za tržište električne energije
• Izrađivanje izvještaja iz svog djelokruga
• Redovno ažuriranje podataka u informacijskom sustavu, vođenje poslovne arhive, kao i različitih propisanih evidencija
• Praćenje i analiziranje trendova, zakonskih regulativa i standarda iz područja rada.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti pozicije:
• Minimalno 1 godina radnog iskustva na sličnim poslovima u sektoru energetike, bankarstva, osiguranja ili telekomunikacija
• Visoka stručna sprema
• Napredno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
• Izvrsno poznavanje MS Office paketa, posebice Excela
• Korištenje SQL i Oracle PL/SQL te poželjno Oracle Forms i Reports
• Dobro poznavanje tržišne ekonomije u okruženju
• Izvrsne analitičke vještine
• Izvrsno korištenje matematičkih i statističkih metoda u svrhu rješavanja problema
• Proaktivnost i predanost u postizanju poslovnih ciljeva
• Dobre komunikacijske vještine
• Spremnost na kontinuirano učenje i razvoj.

Ponuda uključuje:
• Ugovor na neodređeno s probnim rokom
• Mogućnost stručnog usavršavanja i napredovanja.

Ukoliko ste zainteresirani za opisano radno mjesto, molimo Vas da nam uz zamolbu pošaljete životopis na hrvatskom i engleskom jeziku na [email protected] najkasnije do 3.7.2016.

Prijavom na oglas Vaše ćemo podatke sačuvati u bazi Talentor grupe.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina