Suradnik za nabavu i isporuku (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
05.02.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Ako si upravo diplomirao/la i razmišljaš o izazovima području nabave i isporuke IT rješenja, možda je ovo prilika koju si tražilo/la. Nudimo ti kroz stručno osposobljavanje i usavršavanje, ulaz u profesionalnu karijeru u jednoj od vodećih multinacionalnih IT tvrtki, izazovan posao i konkurentne plaće!

Postanite dio našeg tima kao

Suradnik za nabavu i isporuku (m/ž) u Zagrebu

Opis i specifikacija posla:
• Usavršava se pružajući podršku u području nabave i isporuke opreme i usluga
• Usavršava se pružajući podršku u vođenju evidencije i upravljanju skladištima i robno-materijalnom knjigovodstvu
• Razvija sposobnosti pregovaranja i komunikacije s dobavljačima opreme i usluga
• Odgovara za sigurnost poslovnih informacija sektora i Društva
• Izvršava sve poslove i aktivnosti iz područja nabave i isporuke na zahtjev voditelja projekta, te svojih nadređenih

Odgovornosti:
• Stručno usavršavanje i stjecanje iskustva iz područja nabave i isporuke
• Podrška voditelju projekta
• Sigurnost poslovnih informacija
• Ostali poslovi i aktivnosti po nalogu nadređenih
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo od tebe:
• VSS, VŠS ekonomskog usmjerenja
• prijavu na Hrvatski zavod za zapošljavanje
• uredno izvršavanje dodijeljenih zadataka i poslova
• sustavno usavršavanje i povećavanje razine samostalnosti u dodijeljenim radnim aktivnostima
• pozitivnu energiju i entuzijazam
• proaktivan rad na postojećim i novim rješenjima u okviru svog posla
• iskazivanje inicijative na svim razinama svog posla

Za sam početak dobit ćeš jednogodišnji ugovor za stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa u našoj organizaciji i mentora koji će te usmjeravati i aktivno pratiti tvoj rad. Kroz godinu dana rada kod nas, trud, dobri rezultati i zadovoljavanje očekivanja bit će prepoznati i nagrađeni stalnim zaposlenjem uz mogućnost daljnjeg napredovanja.

Radimo na jedinstvenim i izazovnim projektima u Hrvatskoj i regiji, u što se možeš uvjeriti pogledom na našu listu projekata kroz industrije: http://www.king-ict.hr/industrije

Ukoliko smatraš da udovoljavaš uvjetima iz natječaja, ne oklijevaj, nego pošalji svoj CV – najkasnije do 05.02.2016.

Prijava putem linka
Minimalna stručna sprema:
Viša škola