Suradnik u veleprodaji i razvoju HoReCa tržišta (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Pozivamo te da se pridružiš našem malom, ali jakom prodajnom timu i pridoneseš svojim znanjem, iskustvom, ali i posebno velikom motivacijom za rad u prodaji.

Glavne odgovornosti:
- planiranje posjeta postojećim i novim kupcima
- kontakt s postojećim i potencijalnim klijentima
- poznavanje i prezentacija asortimana robe
- vođenje pregovora s kupcima ili potencijalnim kupcima
- zaprimanje upita kupaca
- pripremanje ponuda klijetima
- pregovor ponude i zaključivanje prodaje
- praćenje i analiza tržišta i konkurencije
- javljanje na natječaje kupaca
- izvještavanje o prodajnim aktivnostima (dnevni i mjesečni izvještaji)
- povremeno sudjelovanje na sajmovima

Što nudimo:
- našim zaposlenicima nudimo rad u dinamičnom radnom okruženju, vrlo kreativan posao, poticajno i ugodno radno okruženje i timski rad
- zaposlenicima omogućavamo edukacije i profesionalno napredovanje
- imamo stimulativna primanja i sudjelovanje u bonusima
- odabranom kandidatu nudimo stalni radni odnos nakon probnog roka te mogućnost napredovanja
- korištenje službenog vozila prema potrebi
- korištenje službenog mobitela i laptopa
- radno vrijeme od ponedjeljka do petka od 08:30 do 16:30, vikendi slobodni
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo:
- voljeli bismo da nam se pridruži motivirani i zainteresirani suradnik koji poslu pristupa odgovorno i usmjeren je na postizanje ciljeva
- tražimo organiziranu osobu koja je junior s iskustvom prodaje i ambicijom zakoračiti korak dalje
- praktično iskustvo u vođenju B2B klijenata, bit će prednost
- organiziranost, proaktivnost, komunikativnost, i sklonost planiranju su osobine koje će pridonijeti uspješnosti u poslu
- očekujemo suradnika koji jednako kao i mi njeguje timski rad, kolegijalnost te profesionalnu komunikaciju sa kolegama i klijentima
- poznavanje Excela i rad s tablicama je uvjet

Zainteresiranog kandidata molimo da nam pošalje životopis i motivacijsko pismo putem Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina