Stručni suradnik/suradnica voditelj/voditeljica događanja  HZZ OGLAS

Poslodavac:
TURISTIČKA ZAJEDNICA GRADA MALOG LOŠINJA
Mjesto rada:
Mali Lošinj
Rok prijave:
18.04.2024.

Mjesto rada:
MALI LOŠINJ, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
pisana zamolba: PRIKO 42, 51550 MALI LOŠINJ
Ostale informacije:
Opis poslova: Sudjeluje u izradi programa kulturno-zabavnih i sportskih događanja na području Grada Malog Lošinja, Prati realizaciju programa, te sudjeluje u organizaciji događanja Sudjeluje u izradi promotivnih materijala (prospekti, plakati, mape, transparenti, intrepretacijske table , letci i sl...), te kod izrade kontaktira s vanjskim suradnicima, vrši pripremu, kontrolu i korekciju materijala, vodi distribuciju Prihvat novinara i studijskih grupa, ažuriranje web stranice, izrada press mape Suradnja s prevodiocima za potrebe web stranica i tiskanih materijala Rad na info pultu, prijava i odjava gostiju, informiranje gostiju i iznamljivača na info punktu i putem telefona Administriranje aplikacije za prijavu gostiju eVisitor Odgovaranje i prosljeđivanje raznih upita gostiju, iznamljivača, brojnih fizičkih i pravnih osoba Fotografiranje priredbi u organizaciji Turističke zajednice Grada Malog Lošinja i raznih drugih događanja, obrada fotografija, distrubucija fotografija, te stavljanje na web Snimanje priredbi u organizaciji Turističke zajednice Grada Malog Lošinja i raznih drugih događanja, izrada kratkih video spotova, distribucija i stavljanje na web Razni administrativni poslovi prema potrebi

Na temelju članka 22. stavak 4. Zakona o turističkim zajednicama i promicanju hrvatskog turizma ( N.N. 52/2019, 42/20), članka 5. Pravilnika o posebnim uvjetima koje moraju ispunjavati zaposleni u turističkom uredu turističke zajednice općine, grada, županije i Glavnom uredu HTZ -a ( N.N. 13/22 ), članka 40. Statuta Turističke zajednice Grada Malog Lošinja, Odluke Turističkog vijeća TZG Malog Lošinja, direktor Turističke zajednice Grada Malog Lošinja raspisuje NATJEČAJ za radno mjesto stručnog suradnika event manager u Turističkom uredu Turističke zajednice Grada Malog Lošinja – 1 izvršitelj na neodređeno vrijeme ( m/ž )puno radno vrijeme
Kandidati moraju ispunjavati posebne uvjete propisane Pravilnikom o posebnim uvjetima za zaposlene u turističkom uredu turističke zajednice općine, grada, županije i Glavnom uredu hrvatske turističke zajednice (13/2022) i Zakona o turističkim zajednicama i promicanju hrvatskog turizma ( N.N. 52/2019.,42 /20). Traženi uvjeti: Završen najmanje stručni studij ili preddiplomski sveučilišni studij,
Najmanje dvije godine radnog iskustva na poslovima u turizmu,
Aktivno poznavanje jednog svjetskog jezika,
Znanje rada na osobnom računalu,
Položen stručni ispit za rad u turističkom uredu a ako nema treba u roku od jedne godine od dana stupanja na rad položiti stručni ispit;
Poželjna znanja i kompetencije Poželjno iskustvo rada u turističkom sektoru
Najmanje dvije godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
Samoinicijativnost, inovativnost, komunikativnost i sklonost timskom radu
Napredno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
Informatička znanja-poželjno napredno poznavanje informatike
Položen vozački ispit B kategorija s iskustvom u vožnji
Kandidati/kinje su uz prijavu na natječaj dužni priložiti sljedeće dokaze o ispunjavanju uvjeta; Životopis
Preslika osobne iskaznice/putovnice / domovnice
Dokaza o odgovarajućem stupnju obrazovanja( presliku diplome ili potvrde visokog učilišta)
Dokaz o stručnoj spremi, traženom radnom iskustvu ( HZMO – elektronički zapis o radno-pravnom statusu) i ostalim poslovima
Dokaz o položenom stručnom ispitu za rad u turističkom uredu ( ako posjeduje) ili izjavu da ga nije dužan polagati (stručni ispit ne moraju polagati osobe koje u trenutku zasnivanja radnog odnosa u turističkoj zajednici imaju odgovarajuću stručnu spremu i najmanje pet godina radnog staža na poslovima u turizmu u toj stručnoj spremi)
Uvjerenje da se ne vodi kazneni postupak protiv kandidata /kinje, ne starije od 30 dana od dana objave natječaja
Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta podnose se na adresu: TURISTIČKA ZAJEDNICA GRADA MALOG LOŠINJA Priko 42 51 550 MALI LOŠINJ S naznakom „za Natječaj“ u roku od 8 dana od objave Natječaja na službenim mrežnim stranicama TZG Malog Lošinja www.visitlosinj.hr i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje. Nepotpune i nepravovremene prijave se neće razmatrati. Potpunom prijavom se smatra prijava koja sadržava sve podatke i priloge navedene u natječaju. Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola sukladno Zakonu o ravnopravnosti spolova ( N.N. br.82/08, 69/17). O rezultatima natječaja kandidati će biti izviješteni u zakonskom roku.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142534767
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje