Specijalist za validaciju procesa (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
14.03.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Zapošljavamo

Specijalista za validaciju procesa (m/ž)
(jedan izvršitelj na određeno vrijeme, mjesto rada Zagreb)

U timu Validacije i tehnička podrška biti ćete odgovorni za:
- validaciju procesa proizvoda
- unapređenje i rješavanje problema postojećih proizvodnih postupaka
- podršku u transferima proizvoda iz Istraživanja i razvoja u Proizvodnju
- evaluaciju alternativnih aktivnih supstanci i ekscipijensa
- izradu i pregled dokumentacije vezane uz proizvodne procese
- izradu i pregled operativnih procedura iz područja rada Validacije
- razvoj i održavanje usklađenosti sustava validacije procesa s GMP zahtjevima
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VSS ili minimalno 300 ECTS - farmacija, biokemija, kemijsko inženjerstvo, prehrambeno inženjerstvo, kemija, biotehnologija
- odlično znanje engleskog jezika
- poznavanje MS Office alata

Ukoliko želite raditi u poticajnoj okolini koja prepoznaje značenje i ulogu zaposlenika spremnih na timski rad i razmjenu znanja sa stručnjacima iz svih područja - postanite i Vi dio PLIVINOG tima!

Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru i udovoljavate navedenim uvjetima, svoju ponudu i životopis dostavite do 14. ožujka putem linka.
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro