Specijalist za kontrolu kvalitete (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
31.08.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
M SAN Grupa regionalni je lider u distribuciji proizvoda suvremenih tehnologija i jedan od vodećih distributera na području Jugoistočne Europe. Iza nas je dugogodišnji razvoj naše robne marke VIVAX, te smo prošle godine pokrenuli i vlastitu proizvodnu liniju LCD TV uređaja u Zagrebu.

S ciljem daljnjeg unaprjeđenja proizvodnih procesa i tehnologije proizvodnje LCD TV uređaja, kao i kompetencija koje sami razvijamo, tražimo

Specijalistu za kontrolu kvalitete [m/ž]
Zagreb

...koji obavlja poslove razvoja hardvera i softvera TV uređaja, te nadzora i kontrola kvalitete u proizvodnji.
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo od vas?
- Poželjno najmanje preddiplomski stupanj tehničkog usmjerenja
- Automatika
- Elektrostrojarstvo i automatizacija
- Industrijska elektronika
- Radiokomunikacije i profesionalna elektronika
- Aktivno služenje engleskim jezikom
- Vozačka dozvola B kategorije
- Stručnost i profesionalni odnos prema poslu
- Prednost imaju kandidati s praktičnim iskustvom tehničkog rada na A/V uređajima, kao i na mikrokontrolerima, te oni koji svoju stručnost mogu potvrditi svojim projektima u kojima su sudjelovali (poput: izrada softvera za mikrokontroler, vlastiti razvoj elektroničkog hardvera, i slično).

Nudimo vam priliku za razvoj vaše karijere u poslovnom okruženju koje se kontinuirano razvija, te mogućnost daljnjeg napredovanja uz osobno i profesionalno usavršavanje.

Ako nam se želite pridružiti, molimo Vas pošaljite svoju prijavu i životopis putem linka za brzu prijavu najkasnije do 31.08.2014. godine.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B