Specijalist medicine rada i sporta (m/ž)

Mjesto rada:
Dubrovnik
Rok prijave:
27.11.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naton ljudski potencijali d.o.o. za klijenta traži:

Specijalist medicine rada i sporta, m/ž, 1 Izvršitelj
Područje rada: Dubrovnik

Opis posla:

• Prethodni i periodični zdravstveni pregledi djelatnika za obavljanje poslova s posebnim uvjetima rada (redovni, izvanredni)
• Pregled vozača amatera i profesionalaca, pomoraca, čuvara, vatrogasaca, sportaša
• Pregledi za upis u srednju školu i fakultet; za držanje i nošenje oružja
• Komisijski pregled zaštitara
• Pregled djelatnika za rad na računalu i dr.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata se očekuje:
• VSS Medicinski fakultet, specijalizacija iz medicine rada i sporta
• Licenca HLK za specijalistu medicine rada

Poslodavac kandidatu nudi:
• ugovor o radu na neodređeno vrijeme
• neto iznos plaće u iznosu od 15.000,00kn + naknada za prijevoz
• ovisno o obujmu posla mogućnost povećanja plaće nakon određenog vremena
• isplata Božićnice, bonusa i stimulacije (detalji u dogovoru s klijentom)
• kandidatu je plaćen smještaj u Dubrovniku
• rad u vrhunskoj ustanovi na lijepoj lokaciji

NAČIN PRIJAVE (Molimo pročitati)
• Molimo cijenjene kandidate da se prijave putem našeg e-maila [email protected]
• Molimo cijenjene kandidate da u predmetu e-maila upišu naziv pozicije za koju se prijavljuju SPECIJALIST MEDICINE RADA I SPORTA
• Molimo cijenjene kandidate da pošalju najnoviji životopis s kronološki navedenim mjestima rada te kratkim opisom odgovornosti pri svakoj poziciji
• Životopis obvezno mora sadržavati kontakt podatke te poželjno prigodnu fotografiju
• Molimo samo kandidate koji zadovoljavaju uvjete oglasa da se prijave na navedenu poziciju
• Za sva pitanja možete nazvati na 01 46 49 779 od 09,00- 17,00h

Odabrani kandidati za razgovor u Agenciji će trebati pripremiti:
• kopiju diplome, potvrde o završenoj stručnoj spremi i sl.
• eventualne pismene preporuke
• važeću potvrdu o nekažnjavanju

Naton ljudski potencijali d.o.o. za zapošljavanje ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA UP/I-102-02/14-03/09, URBROJ 524-04-02-01/2-14-6
Minimalna stručna sprema:
Fakultet