Specijalist/ica obračuna plaća i administrativnih poslova  HZZ OGLAS

Poslodavac:
ANCONA GRUPA d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i inženjering
Mjesto rada:
Đakovo
Rok prijave:
17.12.2023.

Mjesto rada:
ĐAKOVO, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Kontakt:
Ostale informacije:
Mjesto rada: Đakovo
Opis posla: Zaprimanje i kontrola dokumentacije za obračun plaće radnika te izvršenje obračuna plaća, naknade plaća, obustava od plaće i ostalih davanja
Nadzor i kontrola evidencije radnog vremena, godišnjih odmora, bolovanja i dopusta
Izrada analize i izvješća iz aplikacije evidencije radnog vremena o stanju dana godišnjeg odmora, stanju odrađenih sati te odsutnosti zbog bolovanja
Praćenje zakonskih izmjena i tumačenja temeljem kojih inicira, koordinira i centralno upravlja implementaciju istih u informacijske sustave (ERP, HR)
Obračun bolovanja na teret HZZO-a i podnošenje prijava za povrat sredstava od HZZO-a
Kontrola i slanje JOPPD obrazaca
Izrada analiza i izvješća te simulacija troškova osoblja za potrebe Uprave, menadžmenta, revizijskog i poreznog nadzora te Državnog zavoda za statistiku
Izrada plana troškova novog zapošljavanja i svih troškova po radnom mjestu i radniku (plaće, naknade, edukacije, bonusi, nagrade, KPI itd.)
Samostalno vođenje matičnih podataka i kompletne kadrovske evidencije
Unos podataka o radnicima i relevantnih podataka u ERP i druge informatičke programe
Izrada ugovora o radu i dodataka/aneksa ugovora o radu
Objava natječaja za posao i aktivnosti vezane za organizaciju selekcijskog postupka
Organizacija i održavanje baze podataka o svim kandidatima koji su sudjelovali u postupku (pred)selekcije za radna mjesta i obavještavanje kandidata o rezultatima selekcijskog postupka
Ažuriranje svih promjena u vezi statusa radnika
Prijave i odjave radnika
Vođenje evidencije o obveznoj radnoj praksi učenika i studenata, kao i o stipendistima
Pravodobna izrada obavijesti o svim aspektima kadrovske politike, a koja uključuje pravodobno obavještavanje Uprave, HR-a, obračuna plaće i ZNR o svim promjenama u kadrovskoj evidenciji, isteku ugovora o radu ili dodataka ugovoru o radu kako bi se odluke mogle donijeti pravovremeno
Aktivnosti vezane uz zasnivanje/prekidanje radnog odnosa i uvođenja u posao
Aktivnosti vezane uz radno-pravni status radnika i ostvarenje prava i obveza iz radnog odnosa
Izrada svih potrebnih izvješća iz djelokruga i onih prema nalogu nadređenih
Praćenje zakonskih propisa u svezi svog područja rada, radnih osiguranja i zdravstvene zaštite
Sudjelovanje u pripremi osnovnih brojčanih pokazatelja vezanih za radnike u okviru kadrovskog kontrolinga
Komunikacija sa državnim institucijama i tijelima (HZMO, HZZO i dr.)
Praćenje zakonskih propisa i regulative iz područja obračuna plaće i radnog prava
Pružanje podrške postupku integracije savjetovanjem i informiranjem radnika o relevantnim pitanjima, uključujući uvođenje u posao i premještaje
Prikupljanje podataka i kontrola putnih naloga u vezi s radnim vremenom i isplatama
Kontrola doznaka za bolovanje i poduzimanje odgovarajućih mjera prema potrebi
Prikupljanje, analiziranje i uspoređivanje izvještaja i dobivenih podataka od svih odjela u vezi ključnih pokazatelja poslovanja (KPI -Key performance indicators) za radnike koji imaju takve ugovore
Zaprimanje i unos dokumentacije/računa u ERP, unos podataka u baze
Praćenje i evidentiranje svih promjena u svim aktima, pravilnicima, uputama i svim dokumentima Društva u za to predviđen sustav u suradnji s IT-em
Izrada raznih izvještaja iz djelokruga rada
Uvjeti: SSS/VŠS/VSS
Radno iskustvo: najmanje 2 godine
komunikacijske i organizacijske vještine
Napredno poznavanje MS Office
Aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
Poželjno poznavanje još jednog stranog jezika
Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo Vam:
Ugovor o radu na neodređeno vrijeme, upražnjeni poslovi
Kontinuirano profesionalno usavršavanje i mogućnost napredovanja
Bonusi za ostvarene radne rezultate
Rad u ugodnoj i dinamičnoj atmosferi
Uvođenje u posao
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
138878781
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje