Software developer (m/ž)

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
31.07.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
IT Sistemi - Nove Tehnologije d.o.o. je vodeći sistem integrator u Dalmaciji, sa zavidnim referencama na hrvatskom i regionalnom tržištu.

Više od 15 godina uspješno poslujemo i širimo listu klijenata zadovoljnih našim naprednim infrastrukturnim i aplikativnim rješenjima, te rješenjima za upravljanje dokumentima, korporativnim sadržajem i poslovnim procesima (DMS, ECM, BPM, input management).

Zbog razvoja poslovanja i visokih ciljeva, u Odjelu aplikativnog razvoja u Splitu tražimo motiviranu i ambicioznu osobu za radno mjesto:

Software developer (m/ž).

Što Vas čeka na radnom mjestu:
- samostalan rad na SW projektima unutar stručnog tima,
- samostalno vođenje programskih cjelina u razvoju, testiranju i implementaciji SW komponenti u skladu s najnovijim standardima industrije,
- aktivno sudjelovanje u definiranju tehnoloških rješenja informacijskog sustava,
- aktivno sudjelovanje u izradi projektne, korisničke i programske dokumentacije,
- R&D,
- svakodnevno praćenje tehnologije u područjima svog djelovanja,
- aktivno sudjelovanje u podršci i razvoju strateških projekata/proizvoda tvrtke,
- kontinuirano učenje – samoinicijativno ulaganje u razvoj svojih znanja i vještina.
Posebne pogodnosti:
U IT Sistemima Vas očekuje:
- ekipa vrhunskih stručnjaka i mentora,
- opuštena atmosfera i otvorena komunikacija,
- rad na zanimljivim projektima i novim tehnologijama,
- kvalitetni radni uvjeti,
- mogućnost osobnog razvoja, učenja i napredovanja.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Bit ćete nam zanimljivi ako:
- imate VŠS/VSS spremu tehničkog smjera,
- imate najmanje 2, poželjno 3 godine radnog iskustva na sličnim poslovima (razvoj web i klijent/server aplikacija),
- posjedujete .NET ili Java certifikat,
- solidno poznajete najmanje jedan od navedenih programskih jezika i razvojnih okruženja: Visual Studio, Eclipse, C#, Java; prednost poznavanje i iskustvo u radu s više jezika i tehnologija,
- solidno poznajete serverske proizvode na različitim platformama,
- imate iskustva u izradi poslovnih aplikacija i rada s krajnjim korisnicima,
- imate razvijene govorne i pisane komunikacijske vještine,
- govorite i pišete engleski.

Prednost Vam daje:
- iskustvo u radu s ECM proizvodima/rješenjima,
- poznavanje poslovnih procesa klijenata,
- iskustvo u radu na složenim projektima i u izradi projektne dokumentacije,
- certifikati iz ostalih područja aplikativnog razvoja,

kao i:
- entuzijazam i visoka samomotivacija,
- organizacijske vještine i sposobnost za multi-tasking,
- sposobnost za timski rad, ali i izražena samostalnost u radu,
- razvijen smisao za detalje, kao i za humor,
- pozitivan stav.

Ako smatrate da je ovo pravo radno mjesto za Vas, pošaljite svoju prijavu i životopis do 31.07.2014. godine putem linka za Brzu prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine