Šivač/šivačica  HZZ OGLAS

1 dan do isteka
MODUL društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju namještaja, trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Darda
Rok prijave:
30.04.2024.

Mjesto rada:
DARDA, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova: operacija šivanja jednostavnih i srednje zahtjevnih proizvoda s tkaninom
samokontrola svakog izrađenog proizvoda
dnevna evidencija radnog učinka
briga o dnevnom održavanju stroja
prijavljivanje svih nedostataka i problema tijekom rada
praćenje i provjera kvalitete izrađenih dijelova
praćenje ispravnosti i rada stroja te redovito održavanje istog
briga o čistoći radnog mjesta
skrbi nad otpadom koji nastaje prilikom obrade dijelova
izvršenje drugih poslova po nalogu nadređenog, a koji su srodni prethodno navedenim poslovima i u skladu sa stručnom spremom, radnim iskustvom i osposobljenosti za rad na siguran način
odgovornost za realizaciju i praćenje norme
odgovornost za kvalitetu izrađenih dijelova
odgovornost za prijavu grešaka nastalih u procesu i njihovu prijavu nadređenom
Uvjeti: završena odgovarajuća srednja škola, tekstilnog smjera
minimalno 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
vozačka dozvola B kategorije
Poslodavac nudi: ugovor o radu na određeno s mogućnošću sklapanja ugovora na neodređeno
kontinuirano profesionalno usavršavanje i mogućnost napredovanja
rast plaće proporcionalno ostvarenim rezultatima
bonusi za ostvarene radne rezultate
uvođenje u posao pod vodstvom mentora
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142275447
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje