Sistem Administrator (m/ž)

Mjesto rada:
Zadar
Rok prijave:
17.12.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Aluflexpack novi d.o.o. (AFP) sa svojim povezanim poslovnim subjektima čini grupu proizvodnih tvrtki sa zajedničkim poslovnim ciljem, modernom proizvodnjom i priznatim standardima kvalitete. Njezina glavna poslovna djelatnost je proizvodnja fleksibilne ambalaže i prerada aluminijske folije, papira i savitljivih filmova. AFP pruža usluge na međunarodnom i domaćem tržištu s ciljem da odigra važnu ulogu u svom sektoru u području EU i istočne Europe. Dobavljači i kupci Aluflexpack Grupe su vodeće tvrtke u svom području poslovanja. Više o Aluflexpack grupi: www.afp.hr.

Osobna predanost i kompetentnost zaposlenika predstavlja ključni čimbenik uspjeha Aluflexpack grupe. Vodimo veliku brigu o kontinuiranom ulaganju u edukaciju zaposlenika i osiguranje njihova razvoja. Ukoliko tražite nove i dugoročne izazove i smatrate da možete pridonijeti uspjehu grupe, vjerujete u svoje sposobnosti i vještine, imate kvalitetno radno iskustvo te potrebna znanja, predstavite nam se kroz Vaš životopis i motivacijsko pismo kao

Sistem administrator (m/ž) - jedan izvršitelj , mjesto rada Zadar

Vaši zadaci će biti:
• održavanje i nadzor lokalne računalne mreže
• održavanje i nadzor opreme, serverskih SW rješenja i IT usluga
• održavanje korisničke IT opreme, SW-a i IT usluga
• nadzor backup sustava za serversku platformu
• održavanje i nadzor IT opreme za ispis
• održavanje telekomunikacijske infrastrukture i opreme korisnika
• obuka krajnjih korisnika za pripadajuće IT usluge
• podrška krajnjim korisnicima za pripadajuće IT usluge

Kao sistem administrator u jednoj proizvodnoj sredini koja radi u 4 smjene doprinositi ćete stabilnosti i sigurnosti rada informatičke infrastrukture, osiguravati 99,99 % raspoloživost svih informatičkih sustava te fizički backup važnih podataka u max 24 sata koristeći pri tome oprimalne resurse.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Potrebni uvjeti:
• VŠS/VSS informatičkih ili srodnih znanosti
• Najmanje dvije godine radnog iskustva na opisanim poslovima, srodnim poslovima ili projektima
• Sposobnost „prevođenja“ između jezika posla / poslovnih potreba i IT stručnjaka (definiranje potreba, specifikacija, odabir pravog puta pri rješavanju problema)
• Izvrsno poznavanje aktualnih IT sustava i IT tehnologija poput MS Windows Server operativnih sustava (Active Directory), Microsoft Office programskih paketa i mrežnih tehnologija (TCP/IP, DHCP, DNS)
• Osnovno poznavanje virtualizacijskih tehnologija (MS, VM Ware); MS Exchange Server, MS SQL Server Database i MS Sharepoint Server
• Poželjno poznavanje poslovnih procesa proizvodnje, financija, nabave, skladištenja
• Engleski jezik – napredno znanje, Njemački jezik - prednost
• Vozačka dozvola B kategorije

Ponuda Aluflexpack novi d.o.o.:
Tražimo proaktivne, kreativne, vrijedne, fleksibilne i samostalne kolege koji rado rade u interdisciplinarnim timovima! Nudimo profesionalno radno okruženje, stimulativna primanja za ostvarivanje rezultata uz stalno učenje i profesionalni razvoj.

Prijava kandidata:
Molimo da cijenjene ponude s motivacijskim pismom i životopisom proslijedite putem linka za prijavu zaključno do 17.12.2014.

Sve ponude će biti obrađene, a kandidate koji najbolje zadovoljavaju uvjete natječaja ćemo kontaktirati. Ostalim kandidatima zahvaljujemo na iskazanom interesu i pozivamo da i dalje prate naše natječaje i nove prilike za Aluflexpack novi suradnjom.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine