Servisni asistent - informator (m/ž)

Mjesto rada:
Velika Gorica
Rok prijave:
28.11.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Vi ste osoba koja svojom ljubaznošću i motiviranošću oduševljava sve oko sebe. Oduvijek ste željeli raditi u vrhunskom okruženju povezanom sa najnovijim dostignućima auto industrije. Spremni ste se priključiti timu kojem je zadovoljan kupac iznad svega, a Vi zagovarate mišljenje da je kupac uvijek u pravu i da za kupca ništa nije teško učiniti onda brzo pred tipkovnicu, pošalji nam životopis i mi ćemo odmah reagirati pozivom na razgovor. Spremni ste biti dio našega tima, nasmiješeni i suosjećajni prema kupcima, učiti i raditi onda Vas molimo da se svakako prijavite za radno mjesto informatora u AutoZubaku.

Mjesto obavljanja posla: Velika Gorica
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Opći uvjeti:
• SSS - društveni smjer
• Poželjno radno iskustvo, nije uvjet
• Visoko razvijene komunikacijske vještine
• Izvrsno poznavanje MS Office paketa
• Napredno znanje engleskog jezika

AutoZubak Vam nudi sigurnost radnog mjesta, stalne stručne edukacije, ugodnu radnu atmosferu, profesionalan i dobar tim. Ukoliko vidite svoju budućnost u korporaciji AutoZubak i zadovoljavate navedene uvjete, Vašu ponudu i životopis s naznakom radnog mjesta pošaljite najkasnije do 28.11.2014. godine putem linka za prijavu ili na adresu:

AutoZubak d.o.o.
Odjel kadrovskih poslova
(Natječaj za posao - Servisni asistent-informator)
Ljudevita Posavskog 7a
10360 Sesvete
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B