Senior Lean Consultant (m/f)

Culmena je osnovana 2004. godine te je od tada odrađeno više od 350 uspješnih projekata. Upoznali smo hrvatska poduzeća s Lean metodologijom te među prvima zagovarali važnost digitalne transformacije i Zelenog menadžmenta. Kontinuirano ulažemo u razvoj ekspertize i know-howa kako bismo klijentima omogućili da idu u korak sa svjetskim trendovima u poslovanju.

Zagreb

Opis posla:
  • Doprinošenje izgradnji kulture kontinuiranog poboljšavanja u organizaciji;
  • Vođenje kompletnih projekata Lean metodologije i Lean optimizacije proizvodnje kod klijenata;
  • Izrađivanje planova i strategija provođenja Lean projekata te definiranje ciljeva i ključnih pokazatelja;
  • Projektiranje Lean projekata;
  • Obavljanje svih administrativnih aktivnosti na Lean projektima i na projektu „100 Pametnih tvornica“;
  • Izrada Audita spremnosti za industriju 4.0;
  • Snimanje trenutnog stanja poduzeća;
  • Izrada strategija za proizvodnju;
  • Organizacija i vođenje edukacija na području Lean menadžmenta;
  • Koordinacija projektnog tima na Lean menadžment projektima (klijent – izvođač);
  • Praćenja trendova razvoja Lean menadžmenta i tehnologija kroz literaturu, case study-e, stručne skupove;
  • Izrada plana prodaje;
  • Obavljanje prodajnih aktivnosti;
  • Izrada ponuda i vođenje pregovora s potencijalnim klijentima za projekte;
  • Izrada prezentacija za Lean projekte i edukacije;
  • Predstavljanje poduzeća na skupovima, sajmovima i konferencijama;
  • Izrada plana sponzorstava te obavljanje aktivnosti za dobivanje istih za potrebe internih sajmova, konferencija i ostalih projekata;
  • Pisanje i podnošenje tjednih i mjesečnih izvještaja CEO-u (svakodnevne aktivnosti);
  • Pisanje izvještaja s konzalting dana na projektima;
  • I svi drugi poslovi po nalogu poslodavca.
Benefiti:
  • Biti ćete dio sjajnog tima kojeg karakterizira:
    • Ugodna radna atmosfera;
    • Timski rad;
    • Team bulidinzi;
    • Kaizen sastanci;
    • Inovacijski sastanci;
    • Kreativnost;
    • Potiče se davanje ideja i rad na realizacije istih;
    • Sudjelovanje u raznim aktivnostima;
    • Moderan način vođenja poduzeća uz primjenu Leadershipa-a.
  • Rad u fleksibilnom okruženju sa stručnjacima i inspirativnim kolegama;
  • Možete napraviti razliku, učiti i rasti svaki dan!
Uvjeti:
  • Magistar u područjima tehničkih znanosti;
  • Minimalno 5 godina provođenja Lean implementacija u poduzećima;
  • Minimalno 8 godina rada u proizvodnji;
  • Analitičko razmišljanje;
  • Iskustvo rada u Projektnom menadžmentu;
  • Rad u programima MS (Excel, Word, PowerPoint i Project);
  • Engleski jezik, Njemački jezik;
  • Vozačka B dozvola.
Potrebne vještine:
  • Organiziranost;
  • Sposobnost brzog učenja;
  • Komunikacijske vještine;
  • Prezentacijske vještine;
  • Fleksibilnost;
  • Inovativnost i kreativnost.
Prednost pri zapošljavanju:
  • Certifikat iz područja Lean-a (Lean Manager, Asistent…);
  • Iskustvo rada u programima SQL, Visual Basic i Python;
  • Dobar motivator;
  • Leadership;
  • Iskustvo u coachingu.

Molimo prijavite se putem Brze prijave ili na e-mail: [email protected]

culmena.hr