Samostalni knjigovođa/knjigovotkinja  HZZ OGLAS

KROKO PROIZVODNJA I RAZVOJ d.o.o. za proizvodnju vojne i policijske opreme
Mjesto rada:
Sveti Ivan Zelina
Rok prijave:
25.04.2024.

Mjesto rada:
SVETI IVAN ZELINA, ZAGREBAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
Mi smo srednje velika tvrtka sa 70-tak zaposlenih i u potrazi smo za osobom koja pomogla timu u operativnom dijelu knjigovodstva. Ako su Vam poznati svi procesi poslovanja u knjigovodstvu, i ako želite dinamičan posao kojim možete obuhvatiti cjelokupno poslovanje tvrtke, svakako ste osoba koju tražimo.
Opis poslova: knjiženje bankovnih izvoda
knjiženje URA i IRA - mj. 200/20; obračun PDV-a, OPZ- STAT)
evidencija osnovnih sredstava, knjiženje investicija u tijeku, materijalne i nematerijalne imovine, obračuna amortizacije
kontrola i izračun putnih naloga, slanje JOPPD obrasca, SNU obrasci
prijava/odjava radnika
usklađivanje računovodstvenih stavki s dobavljačima, Poreznom upravom i sl
robno-materijalno knjigovodstvo,kontrola i usklađivanje.stanja
kontrola radnih procedura u području robno materijalnog poslovanja (kontrola ispravnog i pravovremenog izdavanja dokumenata: primke, otpremnice, izdatnice, predatnice, praćenje naloga za proizvodnju prema planu proizvodnje i sl.)
kontrola evidencije zaliha robe i održavanje točnosti s financijskim računovodstvom
Što nudimo: stimulativna primanja u skladu s vašim iskustvom i kvalifikacijama, sustav bonusa i nagrada
isplata putnih troškova
rad u ugodnom timu
raznovrstan i zanimljiv radni proces
dinamično radno okruženje u kojem se cijeni inicijativa i inovativnost
​Kontaktirat ćemo isključivo kandidate koji odgovaraju uvjetima radnog mjesta za koje se prijavljujete.
Svi podaci koje budemo obrađivali biti će povjerljivi i neće biti dostupni trećim osobama.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142573156
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje