Sales Representative za prodajni program mjerne tehnike (m/ž)

Mjesto rada:
Hrvatska
Rok prijave:
30.04.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Želiš dinamičan posao?
Smatraš se vještim komunikatorom i spretnim prodavačem?
Spreman/spremna si na učestala putovanja?
Ako je tvoj odgovor "DA", ovaj oglas je za tebe.
Educirat ćemo te za prodajne programe mjerne tehnike za radno mjesto:

Sales Representative
za prodajni program mjerne tehnike (m/ž)
Mjesto rada: Republika Hrvatska

ODGOVORNOSTI:
• ostvarivanje prodajnih ciljeva na prodajnom programu pribora/mjerne tehnike
• usku koordinaciju aktivnosti s trade service kolegama te kolegama iz prodaje
• kreiranje pregleda cijena tvrtke i konkurencije
• prepoznavanje potencijala za dodatni promet na tržištu te predlaganje mjera za iskorištavanje istog
• kontinuirani kontakt s krajnjim korisnicima radi stjecanja uvida u njihovu percepciju proizvoda tvrtke kao i proizvoda konkurencije
• održavanje prezentacija proizvoda za distributere i krajnje korisnike
• kontinuirano podizanje kvalitete prezentacije pribora/mjerne tehnike na prodajnim mjestima
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
OD VAS OČEKUJEMO:
• SSS/VŠS
• iskustvo u prodaji (min. 2 godine)
• aktivno služenje engleskim jezikom i MS office paketom
• tehnička predznanja (prednost, ali ne uvjet)
• spremnost na kontinuirano usavršavanje
• proaktivnosti i orijentiranost na ciljeve
• razvijene komunikacijske vještine
• spremnost na učestala putovanja i na rad pod pritiskom
• vozačku dozvola B kategorije i potvrdu o nekažnjavanju

NUDIMO VAM:
• mobitel na korištenje 0/24 ("unlimited" tarifa)
• laptop na korištenje 0/24
• plaćene troškove smještaja prilikom putovanja (uglavnom područje Jadrana, nekoliko dana mjesečno)
• edukaciju potrebnu za rad
• profesionalno radno okruženje i rad u uspješnoj internacionalnoj kompaniji

Molimo zainteresirane da se prijave do 30. travnja putem Brze prijave.
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82/6, 10 000 Zagreb

www.dekra-zapo.hr

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine