Ronitelj/ica za građevinske podvodne radove (m/ž)

Mjesto rada:
Austrija i okolica
Rok prijave:
21.04.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
KWTS Kindl Water Taming Solutions, mjesto gdje se inovacija susreće sa stručnošću na području vodenih pothvata. Nastao napredovanjem i razvijanjem TAUCHERTEAM-a, KWTS je spreman redefinirati standarde industrije s našim sveobuhvatnim ponudama prilagođenim profesionalcima i entuzijastima.

S više od dva desetljeća iskustva, TAUCHERTEAM je pouzdan lider u komercijalnom ronjenju i industrijskim uslugama, a nudi i obuku te rješenja za podvodno premazivanje. Naša neumorna predanost i težnja ka izvrsnosti stvorila je lojalnu klijentelu diljem Europe i šire.

U KWTS-u, ne bavimo se samo s proizvodima; akcent je na rješenjima. Bez obzira jeste li komercijalni ronilac, istraživač podvodnog svijeta ili građevinski radnik, nudimo vrhunsku opremu, obrazovanje, planiranje projekata i personalizirane usluge kako biste ostvarili svoj uspjeh.
Pridruživanje KWTS-u znači zakoračiti u obiteljski posao izgrađen na vrijednostima poput odgovornosti i lojalnosti.

Naš temelj sagrađen je na bogatom iskustvu TAUCHERTEAM-a, što našim zaposlenicima daje priliku za učiti, rasti i razvijati svoje vještine unutar poticajnog okruženja.

KWTS TAUCHERTEAM je specijaliziran za profesionalno, komercijalno, industrijsko ronjenje, obuku i usluge podvodnog premazivanja. Od podvodnog betoniranja do montaže sustava, stručnost našeg tima osigurava sigurnu i pouzdanu podršku za različite projekte.

Prioriteti su nam pouzdanost, stalno poboljšavanje, otvoreno prihvaćanje povratnih informacija i marljivost, kako bismo osigurali zadovoljstvo svakog klijenta. Radi naših ambicioznih ciljeva i dugogodišnje tradicije, vjerujemo da dobar tim i sretni zaposlenici čine srž našeg uspjeha.
Pridružite nam se u KWTS Kindl Water Taming Solutions timu da ukrotimo vode i otplovimo zajedno ka uspjehu!

Opis posla:
Tražimo motiviranog i vještog komercijalnog ronioca koji će se pridružiti našem timu u Austriji. Odabrani kandidat bit će odgovoran za podvodne građevinske zadatke na gradilištima, koristeći svoje ronilačke vještine i stručnost kako bi doprinio uspjehu naših projekata.

Odgovornosti:
• Obavljanje podvodnih građevinskih radova na gradilištima u Austriji
• Korištenje Kirby Morgan ronilačke kacige i suhih odijela, preuzimanje odgovornosti za svu opremu i proizvode tvrtke
• Izvršenje savjesnog i samostalnog rada
• Razvijanje prijateljske atmosfere unutar tima, suradnja s kolegama iz različitih zemalja, uključujući i Hrvatsku
• Učinkovito komuniciranje na engleskom jeziku, osiguravajući jasnoću i razumijevanje među članovima tima različitih nacionalnosti
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Tečnost u engleskom jeziku; poznavanje njemačkog jezika je prednost
• Iskustvo u komercijalnom ronjenju je poželjno, ali nije obavezno
• Certifikati i položene kategorije za komercijalno ronjenje su neophodni
• Izvrsne komunikacijske vještine i sposobnost rada u timskom okruženju
• Spremnost rada na puno radno vrijeme, od ponedjeljka do petka, u Austriji pa i šire
• Državljanstvo zemlje članice EU ili slobodan pristup austrijskom radnom tržištu

Što nudimo:
• Visina plaće se temelji na radnom iskustvu
• 14 plaća godišnje
• 25 dana godišnjeg odmora
• Pokriveno zdravstveno osiguranje
• Troškove smještaja snosi tvrtka

Kako se prijaviti:

Ako ste predani i vješti ronioci koji traže uzbudljivu priliku za rad u Austriji, potičemo vas da se prijavite. Pošaljite svoj životopis i zamolbu na [email protected] ili se prijavite putem 'Brze prijave'.

KWTS GmbH je poslodavac koji cijeni raznolikost u radnoj snazi. Radujemo se što ćemo naš tim obogatiti novim kvalificiranim kandidatima!
Strani jezik:
engleski