Referent prodaje u turističkoj agenciji (m/ž)

Mjesto rada:
Poreč
Rok prijave:
30.01.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Istria home - Vaša Istra d.o.o., turistička agencija sa ponudom smještaja u kućama za odmor i privatnim apartmanima na području Istre, uslijed značajnog povećanja obima posla u cilju pojačanja svog tima traži Referenta prodaje.

Opis posla:
• odgovaranje na telefonske pozive i e-mailove, zaprimanje upita, izrada ponuda, izrada rezervacija i unos istih u rezervacijski program
• praćenje naplate zaprimljenih rezervacija
• unos novih kapaciteta u bazu podataka
• prihvat gostiju, prijava gostiju nadležnim institucijama te praćenje gostiju do smještajnih jedinica.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• srednja ili visoka stručna sprema turističkog smjera
• izvrsno znanje njemačkog i engleskog jezika u govoru i pismu
• izražene komunikacijske (usmene i pismene) vještine
• srednja razina korištenja MS Office paketa
• odgovornost, samostalnost i organizacijske sposobnosti
• iskustvo u radu na recepcijskim ili agencijskim poslovima (nije uvjet)
• vozačka dozvola B kategorije

Kandidati koji ne zadovoljavaju tražene uvjete neće biti uzeti u obzir.

Nudimo Vam:
• rad u ugodnom i dinamičnom okruženju
• mogućnost osobnog razvoja i napredovanja
• mogućnost trajnog zaposlenja

početak rada 15.03.2015.
Prijavite se putem linka za Brzu prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro