Referent prodaje (m/ž)

Mjesto rada:
Pazin
Rok prijave:
21.08.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Pisinium d.o.o., poduzeće za proizvodnju trajnih suhomesnatih proizvoda raspisuje natječaj za otvoreno radno mjesto.

Glavne odgovornosti uključuju:
- Poveznica između Voditelja prodaje - referenta nabave - voditelja distribucije - direktorice proizvodnje, pakiranja i obrade narudžbi.
- Komunikacija s kupcima - pasivna prodaja.
- Odnosi s kupcima - rješavanje reklamacije kupaca.
- Izrada cjenika, ponuda, plana akcija
- Ispunjavanje izvještaja vezanih uz prodaju - ukupnu prodaju, po odgovornoj osobi, po proizvodima, usporedba ostvarenog i plana prodaje.
- Kontrola povrata po kupcu i odgovornoj osobi.
- Pomoć u organizaciji evenata, marketinških kampanja, dizajna ambalaže i svim ostalim promotivnim aktivnostima.
- Unos cijena, novih kupaca i artikala.
- Ispunjavanje logističkih podataka po pakiranju u logističku tablicu te ispunjavanje logističkih podataka po matičnim karticama kupcima.
- Unos povratnica
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Potrebni uvjeti:
- Minimalno radno iskustvo na relevantnom poziciji od 1 godine
- Poznavanje i razumijevanje tržišta suhomesnatih proizvoda - prednost
- Visoki stupanj samoinicijative, odlučnosti u timu orijentiranom na rast
- Solidno poznavanje financijskih pokazatelja, te razvijene analitičke i računalne sposobnosti
- Superiorne komunikacijske vještine
- Dobro znanje Engleskog jezika

Ukoliko ste zainteresirani za ponuđeno radno mjesto molimo da nam pošaljete životopis putem linka.
Natječaj je otvoren do popunjena radnog mjesta.

Kontaktirat ćemo isključivo kandidate koji ispunjavaju tražene uvjete natječaja!
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina