Referent/ica logistike  HZZ OGLAS

KROKO PROIZVODNJA I RAZVOJ d.o.o. za proizvodnju vojne i policijske opreme
Mjesto rada:
Sveti Ivan Zelina
Rok prijave:
17.04.2024.

Mjesto rada:
SVETI IVAN ZELINA, ZAGREBAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: planiranje, organiziranje i nadzor logističkih operacija uključujući prijevoz, skladištenje, distribuciju, uvozni i izvozni poslovi, organizacija transporta i logistika
koordinacija s prijevoznicima i drugim partnerima kako bi osigurali pravovremeno i učinkovito odvijanje poslova na uvozu/unosu i izvozu
samostalnost u radu na cjelokupnom procesu, od uvozno/izvoznih dokumenata, carinskih procedura, transportnih dokumenata u zemlji i inozemstvu
praćenje i optimizacija troškova logističkih procesa
razvoj i implementacija poboljšanja u logističkim operacijama radi povećanja učinkovitosti i smanjenja troškova
sastavljanje carinskih deklaracija i ostale carinske dokumentacije
organizacija, upravljanje, nadzor I provođenje logističkih procesa na strateškoj I operativnoj razini
vođenje i nadzor nad dokumentacijom vezano za transport, te proces izvoznog carinjenja (uključuje dokumete kao što su : otpremnice , CMR-ovi I ostalo)
kontakt s carinskim službenicima, te dopuna nepotpune dokumentacije
verificiranje carinskih dokumenata kroz sustav
provedba re-eksporta i provoza, međunarodni prijevozi, inbound logistika
osigurati praćenje propisa iz oblasti carinskog i špediterskog poslovanja
domaća distribucija s vodećom uslugom ekspresne noćne i dnevne dostave
planiranje i izvršavanje pravovremenih isporuka na temelju zahtjeva kupaca, u skladu s lokalnim i međunarodnim propisima
popunjavanje intrastat obrazaca
pravovremena obrada reklamacija
drugi uredsko administrativni poslovi, ovisno o potrebama poslovanja koji obuhvaćaju zaprimanje i rukovanje poštom i paketima, rad sa strankama, komunikaciju s partnerskim kurirskim službama i sl
Potrebne kvalifikacije: izvrsne analitičke i organizacijske vještine
dobro poznavanje logističkih procesa i procedura
sposobnost rada pod pritiskom i u dinamičnom okruženju
visoka razina odgovornosti, samoinicijative i samostalnosti
organiziranost, odgovornost i pedantnost
prethodno iskustvo u logistici (poželjno, ali nije neophodno)
komunikacijske vještine i orijentiranost ka kupcima
aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu (komunikacija sa ino partnerima)
razvijene komunikacijske i pregovaračke vještine
izvrsno poznavanje rada na računalu (MS Office)

Što nudimo: stimulativna primanja u skladu s vašim iskustvom i kvalifikacijama, sustav bonusa i nagrada
isplata putnih troškova
rad u ugodnom timu
raznovrstan i zanimljiv radni proces
dinamično radno okruženje u kojem se cijeni inicijativa i inovativnost
​Kontaktirat ćemo isključivo kandidate koji odgovaraju uvjetima radnog mjesta za koje se prijavljujete.
Svi podaci koje budemo obrađivali biti će povjerljivi i neće biti dostupni trećim osobama.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142491452
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje