Radnik/radnica na odvodnji  HZZ OGLAS

LIBURNIJSKE VODE društvo s ograničenom odgovornošću za obavljanje vodnih usluga
Mjesto rada:
Opatija
Rok prijave:
26.04.2024.

Mjesto rada:
OPATIJA, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
osobni dolazak: JURDANI, JURDANI 50/B
najava na telefon: 051 505241
mobitel: 099 3132241
pisana zamolba: JURDANI 50/B
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
OPIS RADNOG MJESTA: - OPIS RADNOG MJESTA: - RADNIK NA ODVODNJI - sa slijedećim uvjetima i opisima poslova i radnih zadataka: RJ Vodoopskrba i odvodnja - OJ Odvodnja
1. Naziv radnog mjesta: radnik na odvodnji
1. Stručna sprema: • stupanj: III./II. (KV/PKV )
2.• smjer: metalski • posebni uvjeti:
Probni rad: 3 mjeseca
3. Radno iskustvo: 1 godina
4. Broj izvršitelja: 1 (8 predviđenih po sistematizaciji Društva)
5. Opis poslova i radnih zadataka: • vrši dnevni nadzor i čišćenje rešetki, nadzire mrežu javne odvodnje i pripadajućih objekata (revizijska okna, pijeskolove, i dr.) te nadzire i po potrebi čisti ulazno – izlazna okna za uzimanje uzoraka na objektima; • obavlja redovito održavanje i čišćenje okućnica (zaštitnog pojasa) taložnica, crpnih postaja kao i uređenje i čišćenje unutrašnjosti objekata; • obavlja pomoćne poslove kod ispitivanja – utvrđivanja zagađenja te na ispitivanju vodo-nepropusnosti mreže javne odvodnje, objekata i priključaka; • obavlja radove na manjim interventnim sanacijama kod krpanja oštećenja kinete u oknima, na zamjeni oštećenih poklopaca, na podlaganju poklopaca zbog «lupanja»; • obavlja ručno čišćenje pijeskolova i crpnih zdenaca; • obavlja poslove na odčepljenju i čišćenju javne i kućne odvodnje; • obavlja pomoćne poslove na kamionu za odvoz otpadnih – fekalnih voda; • obavlja pomoćne poslove na kamionu za odčepljivanje – čišćenje odvodnje; • pomaže pri uzimanju uzoraka otpadnih voda kao i kod deratizacije; • pomaže (otvaranje poklopaca okana, mjerenja dubine, pokazivanje trase javne odvodnje) kod izrade katastra vodova; • pomaže kod pražnjenja i odstranjivanja mulja iz taložnica; • po nalogu neposrednog rukovoditelja obavlja i druge poslove iz okvira stručne spreme, a u slučaju izvanrednog stanja i izvan stručne spreme.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142318247
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje